Гледай на живо с BGvolleyball.com България - Сърбия от Балканиадата за девойки U17


Гледай на живо с BGvolleyball.com България - Сърбия от Балканиадата за девойки U17

Снимка: Архив. 

13-01-2022 08:20 | BGvolleyball.com

 

Националният отбор на България за девойки U17, воден от Диян Боюклиев, ще изиграе трети мач от Балканиадата в Балъкесир (Турция) днес (14 януари). 

 

Волейболистките ни излизат срещу Сърбия, като двубоят започва в 19:00 ч. б.в. 

 

Победителят от Балканиадата ще се класира директно за Европейското първенство за девойки U17 в Оломоуц и Простейов, Чехия от 22 до 31 юли. Следващите пет отбора в класирането се класират за втори кръг на евроквалификациите от 21 до 24 април.

 

 

Гледай мача на живо - ТУК:

 

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини