Гергана и Нася на крачка от 1/4-финал за Купата на Турция

07-12-2019

Локо на Пламен Константинов с осма победа в Русия

07-12-2019

Елица Василева и Новара ще се борят за бронза на клубния Мондиал

07-12-2019

Тодор Скримов топреализатор с 20 точки в драма за Енисей

07-12-2019

Рабаджиева и Гуанджоу ще играят за седмото място на клубния Мондиал

07-12-2019

Добриана Рабаджиева и Гуанджоу ще играят за 5-8 място на световното клубно

06-12-2019

Елица Василева MVP, Новара на полуфинал на клубния Мондиал

06-12-2019

Цветан Соколов с 20 точки донесе победа №2 на Зенит на клубния Мондиал след страхотен обрат

06-12-2019

Мартин Мечкаров и Ижхострой с драматична победа над Фенербахче в Истанбул

05-12-2019

Славина Колева и Щиинца стартираха с категоричен успех в Европа

05-12-2019

Елица Василева и Новара с драматичен успех над турския шампион

05-12-2019

Цветан Соколов и Зенит с първа победа на световното клубно

05-12-2019

Иван Колев и Задруга с 12-а поредна победа в Австрия

05-12-2019

Сеганов и Халкбанк стартираха с драма в ШЛ

04-12-2019

Добриана Рабаджиева и Гуанджоу отстъпиха на италианския шампион на клубния Мондиал (видео)

04-12-2019

10 неща, които не знаете за... Георги Стоянов

04-12-2019

Елица Василева и Новара спечелиха битката с китайския вицешампион на старта на световното клубно

03-12-2019

Добриана Рабаджиева и Гуанджоу подчиниха бразилския шампион на старта на клубния Мондиал

03-12-2019

Велизар Чернокожев и Токат с втора победа след драма

02-12-2019

Алекс Грозданов с 5 блокади за четвърти успех на Равена

01-12-2019
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини