Аспарухов с 13 точки, Верона прекъсна негативната серия

01-12-2019

Матей Казийски и ДжейТЕКТ продължават победната си серия в Япония

01-12-2019

Иван Колев с 20 точки в петгеймов трилър за австрийския шампион в МЕВЗА

01-12-2019

Мартин Мечкаров с 13 точки за победа №9 на чешкия шампион

01-12-2019

Димитър Дулчев и Неа Саламина продължават да громят в Кипър

30-11-2019

Теодор Салпаров и Газпром-Югра се завърнаха на победния път след драма

30-11-2019

Тодор Скримов и Енисей с втора поредна победа

30-11-2019

Локо на Пламен Константинов разби Белогорие и Розалин Пенчев

30-11-2019

Ева Янева топреализатор в драма за Льо Кане

30-11-2019

Цветан Соколов топреализатор с 19 точки, Зенит с шеста победа

29-11-2019

Иван Колев с нов силен мач, Задруга без спирка в Австрия

28-11-2019

Алекс Грозданов спечели българското дерби с Аспарух Аспарухов

28-11-2019

Лубе подчини Монца и Йосифов

27-11-2019

Велизар Чернокожев с 20 точки поведе Токат към 1/16-финали в Европа

27-11-2019

Тодор Скримов и Енисей се завърнаха на победния път

27-11-2019

Елица Василева и Новара отстъпиха на немския вицешампион в ШЛ

27-11-2019

Иван Колев и Задруга Айх/Доб с 10 от 10 в Австрия

26-11-2019

Волейболна звезда бедства във Франция

26-11-2019

Мартин Мечкаров и Ижхострой взеха лидерството в Чехия

26-11-2019

Йосифов и Монца спечелиха българското дерби с Аспарухов и Верона

24-11-2019
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини