Гергана и Нася със 17 и 13 точки в драма за ПТТ в Турция

24-11-2019

Теди Салпаров: За мен е предизвикателство да поддържам добра форма на 37 години

24-11-2019

Сеганов и Халкбанк с четвърти пореден успех в Турция

24-11-2019

Стефан Иванов с 23 точки, Отавиано с трета загуба

24-11-2019

Димитър Дулчев и Неа Саламина с четвърти успех в Кипър

24-11-2019

Иван Колев топреализатор с 23 точки за австрийския шампион в МЕВЗА

23-11-2019

Локо на Пламен Константинов взе лидерството в Русия

23-11-2019

Цветан Соколов с 4 аса за четвърти успех на Зенит

23-11-2019

Соколов и Зенит откриват финалната четворка на Купата на Русия

23-11-2019

Лубе остава на върха след трилър с Алекс Грозданов и Равена

22-11-2019

Мартин Мечкаров с 15 точки в драма за чешкия шампион

21-11-2019

Елица Василева и Новара с летящ старт в ШЛ

20-11-2019

Николай Пенчев и Заверче с пети успех в Полша

20-11-2019

Цветан Соколов донесе трети успех на Зенит

20-11-2019

Георги Сеганов на добро ниво за трета победа за Халкбанк

20-11-2019

Мартин Атанасов топреализатор за победа №4 на Шомон

20-11-2019

Димитър Дулчев топреализатор с 30 точки за победа №3 на Неа Саламина

19-11-2019

Соколов и Зенит (Казан) срещу шампиона Кузбас на полуфинал за Купата на Русия

19-11-2019

Цецо Соколов номер 1 в атака в полуфиналите на Купата на Русия

18-11-2019

Аспарухов и Верона разбиха Падуа за успех №3

18-11-2019
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини