Сеганов и Халкбанк с втора победа в Турция

17-11-2019

Гоцев и Урал пребориха шампиона Кузбас, но останаха извън финалната четворка

17-11-2019

Цветан Соколов с 29 точки класира Зенит за финалната четворка на Купата на Русия

17-11-2019

Чернокожев топреализатор с 19 точки, Токат срази лидера в Турция

17-11-2019

Матей Казийски и ДжейТЕКТ със седма победа в Япония

17-11-2019

Елица Василева и Новара изпуснаха Суперкупата на Италия

17-11-2019

Мира Тодорова с нов силен мач за Кан във Франция

16-11-2019

Ева Янева топреализатор с 21 точки за шеста победа на Льо Кане

16-11-2019

Пламен Константинов изведе Локомотив до нов успех за Купата на Русия

16-11-2019

Цветан Соколов с 13 точки, Зенит с втора победа за Купата на Русия

16-11-2019

Матей Казийски с 27 точки, ДжейТЕКТ на върха в Япония

16-11-2019

Локо на Пламен Константинов с първи успех в полуфиналите на Купата на Русия

15-11-2019

Соколов и Зенит с ударен старт в полуфиналите на Купата на Русия

15-11-2019

Лубе не прости на Аспарухов и Верона

14-11-2019

Виктор Йосифов спечели българското дерби с Алекс Грозданов

14-11-2019

Иван Колев с нов силен мач, австрийският шампион приключи с ШЛ

14-11-2019

Краси Георгиев и Аркада отпаднаха от ШЛ след златен гейм

13-11-2019

Теодор Салпаров: Завръщането ми в Русия е карма (видео)

13-11-2019

Елица Василева с 22 точки донесе шести успех на Новара

13-11-2019

Изказване за дебюта на Теодор Салпаров стана хит в Русия

12-11-2019
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини