Мирко Янкович (Сърбия)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
21:00
Самоков
Самоков, България
България 3:0 Гърция Мирко Янкович (Сърбия)
Круномил Ведрис (Хър)
29-05-2010
16:30
Самоков
Самоков, България
Гърция 3:0 Португалия Тийт Коив (Ест)
Мирко Янкович (Сърбия)
30-05-2010
16:30
Самоков
Самоков, България
Финландия 2:3 Гърция Тийт Коив (Ест)
Мирко Янкович (Сърбия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
20:00
Александрио Мелатро
Солун, Гърция
Арис Мармурис (Гърция) 2:3 ЗАКСА (Полша) Мирко Янкович (Сърбия)
Андрий Ковалчук (Украйна)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-02-2011
21:00
Швайцерсбилд
Шафхаузен, Швейцария
Канти Шафхаузен (Швейцария) 3:0 ЛП Виести (Финландия) Саня Миклошич (Словения)
Мирко Янкович (Сърбия)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-02-2011
21:00
Палма Арена
Палма де Майорка, Испания
Оксидок Палма (Испания) 0:3 Уралочка-НТМК (Русия) Рикардо Рагацини (Сан Марино)
Мирко Янкович (Сърбия)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-07-2011
17:30
Самоков
Самоков, България
България 1:3 Чехия Мирко Янкович (Сърбия)
Алим Батюк (Украйна)
09-07-2011
17:30
Самоков
Самоков, България
България 3:1 Чехия Мирко Янкович (Сърбия)
Алим Батюк (Украйна)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини