Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
1 Кръг
18-10-2019 18:00 Черно море Хебър Христо Борисов
Варна, България
0:3 18:25 20:25 17:25 Подробности
18-10-2019 18:00 Славия Монтана Панайот Пондалов
София, България
0:3 20:25 16:25 18:25 Подробности
18-10-2019 18:00 Пирин Добруджа 07 Септември
Разлог, България
0:3 23:25 22:25 20:25 Подробности
18-10-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони Левски Спортна
Дупница, България
3:0 25:23 25:11 25:19 Подробности
18-10-2019 18:30 Нефтохимик 2010 ЦСКА Младост
Бургас, България
3:0 25:18 25:18 25:22 Подробности
19-10-2019 17:00 Дунав Арда Дунав
Русе, България
3:1 25:20 21:25 26:24 25:17 Подробности
2 Кръг
24-10-2019 18:30 ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
3:2 25:21 21:25 25:15 24:26 15:11 Подробности
25-10-2019 17:30 Добруджа 07 Славия Добротица
Добрич, България
3:0 25:20 25:16 25:15 Подробности
25-10-2019 18:00 Арда Пирин Арпезос
Кърджали, България
0:3 19:25 27:29 23:25 Подробности
25-10-2019 18:30 Монтана Черно море Младост
Монтана, България
3:0 25:23 25:20 25:18 Подробности
26-10-2019 18:00 Нефтохимик 2010 Дунав Младост
Бургас, България
3:0 25:13 25:17 25:18 Подробности
26-10-2019 18:30 Хебър Марек Юнион-Ивкони Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:22 25:17 25:18 Подробности
3 Кръг
30-10-2019 18:00 Черно море Добруджа 07 Христо Борисов
Варна, България
0:3 23:25 19:25 22:25 Подробности
30-10-2019 18:00 Славия Арда Панайот Пондалов
София, България
1:3 16:25 15:25 25:14 23:25 Подробности
30-10-2019 18:00 Дунав ЦСКА Дунав
Русе, България
3:2 19:25 25:20 25:18 20:25 15:13 Подробности
30-10-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна
Дупница, България
3:0 25:23 25:17 25:16 Подробности
30-10-2019 18:30 Пирин Нефтохимик 2010 Септември
Разлог, България
1:3 30:28 21:25 17:25 19:25 Подробности
31-10-2019 18:30 Левски Хебър Христо Ботев
София, България
0:3 17:25 19:25 20:25 Подробности
4 Кръг
02-11-2019 18:00 Нефтохимик 2010 Славия Младост
Бургас, България
3:1 25:12 25:27 25:16 25:13 Подробности
02-11-2019 18:00 Арда Черно море Арпезос
Кърджали, България
2:3 23:25 25:21 25:21 23:25 12:15 Подробности
03-11-2019 17:00 Дунав Пирин Дунав
Русе, България
3:2 22:25 24:26 25:17 25:20 15:11 Подробности
03-11-2019 18:00 Монтана Левски Младост
Монтана, България
2:3 25:20 22:25 25:20 19:25 12:15 Подробности
03-11-2019 18:00 ЦСКА Хебър Васил Симов
София, България
2:3 25:23 17:25 25:21 16:25 12:15 Подробности
04-11-2019 18:30 Добруджа 07 Марек Юнион-Ивкони Добротица
Добрич, България
3:0 25:22 25:17 25:21 Подробности
5 Кръг
08-11-2019 18:00 Черно море Нефтохимик 2010 Христо Борисов
Варна, България
0:3 20:25 22:25 20:25 Подробности
08-11-2019 18:00 Славия Дунав Панайот Пондалов
София, България
0:3 21:25 18:25 21:25 Подробности
08-11-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони Арда Спортна
Дупница, България
3:0 25:22 25:18 25:19 Подробности
08-11-2019 18:30 Хебър Монтана Васил Левски
Пазарджик, България
3:1 22:25 25:17 25:17 25:23 Подробности
08-11-2019 18:30 Левски Добруджа 07 Универсиада
София, България
3:0 26:24 25:20 25:18 Подробности
09-11-2019 18:00 Пирин ЦСКА Септември
Разлог, България
2:3 15:25 25:21 19:25 25:21 12:15 Подробности
6 Кръг
15-11-2019 18:00 Пирин Славия Септември
Разлог, България
3:0 25:17 25:16 25:20 Подробности
15-11-2019 18:00 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
3:1 22:25 25:22 25:17 25:22 Подробности
15-11-2019 18:30 Добруджа 07 Хебър Добротица
Добрич, България
2:3 26:24 25:21 23:25 24:26 13:15 Подробности
15-11-2019 18:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
0:3 22:25 21:25 23:25 Подробности
16-11-2019 18:00 Арда Левски Арпезос
Кърджали, България
0:3 20:25 16:25 19:25 Подробности
18-11-2019 18:00 Дунав Черно море Дунав
Русе, България
2:3 25:19 25:20 22:25 21:25 13:15 Подробности
7 Кръг
22-11-2019 18:00 Черно море Пирин Христо Борисов
Варна, България
1:3 21:25 18:25 25:21 25:27 Подробности
22-11-2019 18:00 Славия ЦСКА Панайот Пондалов
София, България
0:3 13:25 19:25 11:25 Подробности
22-11-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони Дунав Спортна
Дупница, България
3:0 25:17 25:17 25:19 Подробности
22-11-2019 18:30 Монтана Добруджа 07 Младост
Монтана, България
3:1 25:18 25:22 23:25 25:19 Подробности
22-11-2019 18:30 Левски Нефтохимик 2010 Христо Ботев
София, България
3:2 26:24 25:21 19:25 26:28 18:16 Подробности
23-11-2019 18:30 Хебър Арда Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:17 25:20 25:19 Подробности
8 Кръг
29-11-2019 18:00 Славия Черно море Панайот Пондалов
София, България
3:2 25:20 25:22 23:25 8:25 15:12 Подробности
29-11-2019 18:00 Пирин Марек Юнион-Ивкони Септември
Разлог, България
1:3 17:25 18:25 25:22 21:25 Подробности
29-11-2019 18:00 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
0:3 25:27 18:25 22:25 Подробности
29-11-2019 18:30 Нефтохимик 2010 Хебър Младост
Бургас, България
3:1 23:25 26:24 25:23 25:22 Подробности
29-11-2019 18:30 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов
София, България
0:3 22:25 20:25 28:30 Подробности
30-11-2019 17:00 Дунав Левски Дунав
Русе, България
2:3 25:13 25:20 18:25 25:27 13:15 Подробности
9 Кръг
06-12-2019 18:00 Черно море ЦСКА Христо Борисов
Варна, България
3:2 27:29 21:25 25:22 29:27 15:12 Подробности
06-12-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони Славия Спортна
Дупница, България
3:0 25:17 25:21 25:14 Подробности
06-12-2019 18:30 Монтана Нефтохимик 2010 Младост
Монтана, България
3:1 25:18 24:26 25:20 25:23 Подробности
06-12-2019 18:30 Хебър Дунав Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:22 25:17 25:13 Подробности
07-12-2019 18:00 Добруджа 07 Арда Добротица
Добрич, България
3:0 25:16 25:20 25:22 Подробности
12-12-2019 18:30 Левски Пирин Универсиада
София, България
3:1 25:17 25:22 24:26 25:22 Подробности
10 Кръг
13-12-2019 18:00 Черно море Марек Юнион-Ивкони Христо Борисов
Варна, България
3:2 25:23 22:25 14:25 25:22 15:12 Подробности
13-12-2019 18:30 ЦСКА Арда Васил Симов
София, България
3:1 23:25 25:20 26:24 25:19 Подробности
14-12-2019 17:00 Славия Левски Панайот Пондалов
София, България
0:3 17:25 16:25 25:27 Подробности
14-12-2019 17:00 Дунав Монтана Дунав
Русе, България
1:3 21:25 11:25 25:18 19:25 Подробности
14-12-2019 18:00 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
3:0 25:23 25:20 25:16 Подробности
15-12-2019 18:00 Пирин Хебър Септември
Разлог, България
3:1 25:23 25:23 16:25 25:23 Подробности
11 Кръг
19-12-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони ЦСКА Спортна
Дупница, България
3:2 24:26 25:13 25:21 18:25 15:12 Подробности
20-12-2019 18:30 Монтана Пирин Младост
Монтана, България
3:0 25:9 25:22 25:17 Подробности
21-12-2019 17:00 Левски Черно море Универсиада
София, България
3:0 25:23 25:16 25:23 Подробности
21-12-2019 18:00 Добруджа 07 Дунав Добротица
Добрич, България
3:0 25:17 25:17 25:22 Подробности
21-12-2019 18:30 Хебър Славия Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:22 25:16 25:13 Подробности
22-12-2019 18:00 Нефтохимик 2010 Арда Младост
Бургас, България
3:1 25:19 27:25 24:26 30:28 Подробности
12 Кръг
24-01-2020 18:00 Арда Дунав Арпезос
Кърджали, България
0:3 23:25 17:25 22:25 Подробности
24-01-2020 18:30 Монтана Славия Младост
Монтана, България
3:0 25:16 25:13 25:11 Подробности
24-01-2020 18:30 Добруджа 07 Пирин Добротица
Добрич, България
3:0 25:22 25:13 25:18 Подробности
24-01-2020 18:30 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
2:3 21:25 25:21 20:25 25:20 13:15 Подробности
25-01-2020 18:30 Хебър Черно море Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:21 25:18 25:12 Подробности
27-01-2020 18:00 Левски Марек Юнион-Ивкони Универсиада
София, България
0:3 10:25 26:28 20:25 Подробности
13 Кръг
31-01-2020 18:00 Пирин Арда Септември
Разлог, България
3:0 25:21 25:16 25:20 Подробности
31-01-2020 18:00 Славия Добруджа 07 Панайот Пондалов
София, България
0:3 21:25 18:25 18:25 Подробности
31-01-2020 18:00 Черно море Монтана Христо Борисов
Варна, България
1:3 22:25 28:26 18:25 23:25 Подробности
31-01-2020 18:15 Марек Юнион-Ивкони Хебър Спортна
Дупница, България
0:3 20:25 16:25 15:25 Подробности
31-01-2020 18:30 Левски ЦСКА Универсиада
София, България
1:3 19:25 25:21 25:27 20:25 Подробности
01-02-2020 17:00 Дунав Нефтохимик 2010 Дунав
Русе, България
1:3 18:25 14:25 25:22 14:25 Подробности
14 Кръг
04-02-2020 18:30 Хебър Левски Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:20 25:22 25:22 Подробности
05-02-2020 18:00 Арда Славия Арпезос
Кърджали, България
3:1 22:25 28:26 25:16 25:13 Подробности
05-02-2020 18:00 Нефтохимик 2010 Пирин Младост
Бургас, България
3:0 25:23 25:20 25:17 Подробности
05-02-2020 18:30 Монтана Марек Юнион-Ивкони Младост
Монтана, България
1:3 17:25 21:25 25:19 20:25 Подробности
05-02-2020 18:30 Добруджа 07 Черно море Добротица
Добрич, България
3:0 25:21 25:9 25:15 Подробности
15 Кръг
08-02-2020 17:00 Славия Нефтохимик 2010 Панайот Пондалов
София, България
0:3 9:25 14:25 15:25 Подробности
08-02-2020 17:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна
Дупница, България
2:3 19:25 22:25 32:30 25:21 10:15 Подробности
08-02-2020 18:00 Черно море Арда Христо Борисов
Варна, България
1:3 25:23 22:25 21:25 22:25 Подробности
08-02-2020 18:30 Хебър ЦСКА Васил Левски
Пазарджик, България
3:1 25:14 25:19 25:27 25:22 Подробности
09-02-2020 18:00 Пирин Дунав Септември
Разлог, България
3:0 25:18 25:14 25:13 Подробности
16 Кръг
11-02-2020 18:00 Дунав Славия Панайот Пондалов
София, България
3:1 23:25 25:20 25:22 25:15 Подробности
14 Кръг
12-02-2020 18:00 ЦСКА Дунав Васил Симов
София, България
3:2 20:25 23:25 28:26 25:15 15:11 Подробности
16 Кръг
14-02-2020 18:30 Монтана Хебър Младост
Монтана, България
3:2 25:23 21:25 25:21 14:25 15:13 Подробности
15-02-2020 18:00 Добруджа 07 Левски Добротица
Добрич, България
3:1 25:17 25:22 24:26 25:22 Подробности
15-02-2020 18:00 Нефтохимик 2010 Черно море Младост
Бургас, България
3:0 25:19 25:20 25:21 Подробности
15-02-2020 18:00 ЦСКА Пирин Васил Симов
София, България
2:3 22:25 25:23 25:18 22:25 10:15 Подробности
15 Кръг
19-02-2020 18:00 Левски Монтана Универсиада
София, България
0:3 24:26 25:27 23:25 Подробности
16 Кръг
19-02-2020 18:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:23 25:21 25:21 Подробности
17 Кръг
20-02-2020 18:00 Черно море Дунав Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:18 25:22 25:21 Подробности
21-02-2020 18:00 Славия Пирин Панайот Пондалов
София, България
0:3 10:25 19:25 21:25 Подробности
21-02-2020 18:30 Хебър Добруджа 07 Васил Левски
Пазарджик, България
3:1 21:25 25:20 25:19 25:18 Подробности
22-02-2020 17:00 Марек Юнион-Ивкони Нефтохимик 2010 Спортна
Дупница, България
2:3 16:25 25:17 21:25 25:18 10:15 Подробности
22-02-2020 17:30 Левски Арда Универсиада
София, България
3:2 25:18 21:25 25:12 22:25 15:13 Подробности
22-02-2020 18:30 Монтана ЦСКА Младост
Монтана, България
3:0 25:19 25:23 26:24 Подробности
18 Кръг
28-02-2020 18:00 Арда Хебър Арпезос
Кърджали, България
Подробности
28-02-2020 18:00 Пирин Черно море Септември
Разлог, България
Подробности
28-02-2020 18:00 ЦСКА Славия Васил Симов
София, България
Подробности
28-02-2020 18:30 Нефтохимик 2010 Левски Младост
Бургас, България
Подробности
29-02-2020 18:00 Добруджа 07 Монтана Добротица
Добрич, България
Подробности
02-03-2020 18:00 Дунав Марек Юнион-Ивкони Дунав
Русе, България
Подробности
19 Кръг
06-03-2020 18:00 Черно море Славия Христо Борисов
Варна, България
Подробности
06-03-2020 18:15 Марек Юнион-Ивкони Пирин Спортна
Дупница, България
Подробности
06-03-2020 18:30 Левски Дунав Подробности
06-03-2020 18:30 Хебър Нефтохимик 2010 Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
06-03-2020 18:30 Монтана Арда Младост
Монтана, България
Подробности
07-03-2020 18:00 Добруджа 07 ЦСКА Добротица
Добрич, България
Подробности
20 Кръг
11-03-2020 18:00 Арда Добруджа 07 Арпезос
Кърджали, България
Подробности
11-03-2020 18:00 Нефтохимик 2010 Монтана Младост
Бургас, България
Подробности
11-03-2020 18:00 Дунав Хебър Дунав
Русе, България
Подробности
11-03-2020 18:00 Пирин Левски Септември
Разлог, България
Подробности
11-03-2020 18:00 Славия Марек Юнион-Ивкони Панайот Пондалов
София, България
Подробности
11-03-2020 18:00 ЦСКА Черно море Васил Симов
София, България
Подробности
21 Кръг
12-03-2020 18:15 Марек Юнион-Ивкони Черно море Спортна
Дупница, България
Подробности
14-03-2020 18:00 Добруджа 07 Нефтохимик 2010 Добротица
Добрич, България
Подробности
14-03-2020 18:00 Арда ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
Подробности
14-03-2020 18:30 Левски Славия Подробности
15-03-2020 18:00 Монтана Дунав Младост
Монтана, България
Подробности
15-03-2020 18:30 Хебър Пирин Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
22 Кръг
21-03-2020 18:30 Нефтохимик 2010 Арда Младост
Бургас, България
Подробности
21-03-2020 18:30 Дунав Добруджа 07 Дунав
Русе, България
Подробности
21-03-2020 18:30 Пирин Монтана Септември
Разлог, България
Подробности
21-03-2020 18:30 Славия Хебър Панайот Пондалов
София, България
Подробности
21-03-2020 18:30 Черно море Левски Христо Борисов
Варна, България
Подробности
21-03-2020 18:30 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Нефтохимик 2010 17 15 2 48:16 3.0000 1534:1303 1.1773 44
2 Хебър 17 14 3 46:16 2.8750 1483:1235 1.2008 41
3 Монтана 17 13 4 43:18 2.3889 1421:1288 1.1033 39
4 Добруджа 07 17 12 5 40:18 2.2222 1368:1230 1.1122 36
5 Марек Юнион-Ивкони 17 9 8 34:28 1.2143 1382:1304 1.0598 29
6 Левски 17 9 8 31:33 0.9394 1404:1428 0.9832 24
7 Пирин 17 8 9 31:31 1.0000 1350:1378 0.9797 25
8 ЦСКА 17 6 11 31:41 0.7561 1558:1571 0.9917 21
9 Дунав 17 6 11 26:39 0.6667 1336:1445 0.9246 19
10 Черно море 17 5 12 20:44 0.4545 1338:1490 0.8980 12
11 Арда 17 4 13 19:42 0.4524 1316:1437 0.9158 14
12 Славия 17 1 16 7:50 0.1400 1012:1393 0.7265 2


Други новини