Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
1 Кръг
31-10-2020 16:00 Миньор Звездец Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:18 25:12 28:26 Подробности
31-10-2020 18:00 Люлин Софийски университет Христо Ботев
София, България
0:3 16:25 23:25 16:25 Подробности
01-11-2020 16:00 Град Сливнишки герой Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 15:25 17:25 14:25 Подробности
01-11-2020 17:00 Етрополе Ботев Ихтиман Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:18 25:23 25:11 Подробности
2 Кръг
07-11-2020 16:00 Миньор Град Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:22 25:8 25:19 Подробности
07-11-2020 17:00 Ботев Ихтиман Люлин СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 24:26 21:25 23:25 Подробности
07-11-2020 18:00 Звездец Софийски университет Христо Ботев
Горна Малина, България
0:3 19:25 21:25 24:26 Подробности
07-11-2020 18:00 Сливнишки герой Етрополе Спортна зала
Сливница, България
3:1 22:25 25:18 25:20 25:16 Подробности
3 Кръг
14-11-2020 14:00 Софийски университет Ботев Ихтиман 3:0 26:24 25:17 25:23 Подробности
14-11-2020 17:00 Град Звездец Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
1:3 21:25 25:14 20:25 25:27 Подробности
14-11-2020 17:00 Етрополе Миньор Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:23 25:19 25:21 Подробности
14-11-2020 18:00 Люлин Сливнишки герой Христо Ботев
София, България
1:3 19:25 26:28 25:21 21:25 Подробности
4 Кръг
21-11-2020 16:00 Миньор Люлин Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 27:29 25:15 26:24 25:19 Подробности
21-11-2020 17:00 Град Етрополе Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
1:3 16:25 27:29 25:18 22:25 Подробности
21-11-2020 18:00 Звездец Ботев Ихтиман Христо Ботев
Горна Малина, България
3:2 25:18 23:25 26:24 23:25 15:12 Подробности
21-11-2020 18:00 Сливнишки герой Софийски университет Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:16 25:12 25:14 Подробности
5 Кръг
28-11-2020 14:00 Софийски университет Миньор Подробности
28-11-2020 17:00 Етрополе Звездец Чавдар
Етрополе, България
Подробности
28-11-2020 17:00 Ботев Ихтиман Сливнишки герой СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
28-11-2020 18:00 Люлин Град Христо Ботев
София, България
Подробности
6 Кръг
05-12-2020 16:00 Миньор Ботев Ихтиман Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
05-12-2020 17:00 Етрополе Люлин Чавдар
Етрополе, България
Подробности
05-12-2020 17:00 Град Софийски университет Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
Подробности
05-12-2020 18:00 Звездец Сливнишки герой Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
7 Кръг
12-12-2020 14:00 Софийски университет Етрополе Подробности
12-12-2020 17:00 Ботев Ихтиман Град СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
12-12-2020 18:00 Люлин Звездец Христо Ботев
София, България
Подробности
12-12-2020 18:00 Сливнишки герой Миньор Спортна зала
Сливница, България
Подробности
8 Кръг
Софийски университет Люлин Подробности
Ботев Ихтиман Етрополе СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
Сливнишки герой Град Спортна зала
Сливница, България
Подробности
Звездец Миньор Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
9 Кръг
Софийски университет Звездец Подробности
Люлин Ботев Ихтиман Христо Ботев
София, България
Подробности
Етрополе Сливнишки герой Чавдар
Етрополе, България
Подробности
Град Миньор Спортна зала
Белоградчик, България
Подробности
10 Кръг
Ботев Ихтиман Софийски университет СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
Сливнишки герой Люлин Спортна зала
Сливница, България
Подробности
Миньор Етрополе Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
Звездец Град Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
11 Кръг
Етрополе Град Чавдар
Етрополе, България
Подробности
Люлин Миньор Христо Ботев
София, България
Подробности
Софийски университет Сливнишки герой Подробности
Ботев Ихтиман Звездец СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
12 Кръг
Звездец Етрополе Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
Град Люлин Спортна зала
Белоградчик, България
Подробности
Миньор Софийски университет Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
Сливнишки герой Ботев Ихтиман Спортна зала
Сливница, България
Подробности
13 Кръг
Люлин Етрополе Христо Ботев
София, България
Подробности
Софийски университет Град Подробности
Ботев Ихтиман Миньор СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
Сливнишки герой Звездец Спортна зала
Сливница, България
Подробности
14 Кръг
Звездец Люлин Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
Етрополе Софийски университет Чавдар
Етрополе, България
Подробности
Град Ботев Ихтиман Спортна зала
Белоградчик, България
Подробности
Миньор Сливнишки герой Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Сливнишки герой 4 4 0 12:2 6.0000 346:258 1.3411 12
2 Софийски университет 4 3 1 9:3 3.0000 269:258 1.0426 9
3 Етрополе 4 3 1 10:4 2.5000 326:302 1.0795 9
4 Миньор 4 3 1 9:4 2.2500 319:267 1.1948 9
5 Звездец 4 2 2 6:9 0.6667 323:349 0.9255 5
6 Люлин 4 1 3 5:9 0.5556 309:345 0.8957 3
7 Ботев Ихтиман 4 0 4 2:12 0.1667 288:339 0.8496 1
8 Град 4 0 4 2:12 0.1667 276:338 0.8166 0


Други новини