Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
1 Кръг
31-10-2020 16:00 Миньор Звездец Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:18 25:12 28:26 Подробности
31-10-2020 18:00 Люлин Софийски университет Христо Ботев
София, България
0:3 16:25 23:25 16:25 Подробности
01-11-2020 16:00 Град Сливнишки герой Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 15:25 17:25 14:25 Подробности
01-11-2020 17:00 Етрополе Ботев Ихтиман Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:18 25:23 25:11 Подробности
2 Кръг
07-11-2020 16:00 Миньор Град Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:22 25:8 25:19 Подробности
07-11-2020 17:00 Ботев Ихтиман Люлин СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 24:26 21:25 23:25 Подробности
07-11-2020 18:00 Звездец Софийски университет Христо Ботев
Горна Малина, България
0:3 19:25 21:25 24:26 Подробности
07-11-2020 18:00 Сливнишки герой Етрополе Спортна зала
Сливница, България
3:1 22:25 25:18 25:20 25:16 Подробности
3 Кръг
14-11-2020 14:00 Софийски университет Ботев Ихтиман 3:0 26:24 25:17 25:23 Подробности
14-11-2020 17:00 Град Звездец Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
1:3 21:25 25:14 20:25 25:27 Подробности
14-11-2020 17:00 Етрополе Миньор Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:23 25:19 25:21 Подробности
14-11-2020 18:00 Люлин Сливнишки герой Христо Ботев
София, България
1:3 19:25 26:28 25:21 21:25 Подробности
4 Кръг
21-11-2020 16:00 Миньор Люлин Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 27:29 25:15 26:24 25:19 Подробности
21-11-2020 17:00 Град Етрополе Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
1:3 16:25 27:29 25:18 22:25 Подробности
21-11-2020 18:00 Звездец Ботев Ихтиман Христо Ботев
Горна Малина, България
3:2 25:18 23:25 26:24 23:25 15:12 Подробности
21-11-2020 18:00 Сливнишки герой Софийски университет Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:16 25:12 25:14 Подробности
5 Кръг
28-11-2020 14:00 Софийски университет Миньор 1:3 27:25 16:25 16:25 20:25 Подробности
28-11-2020 17:00 Етрополе Звездец Чавдар
Етрополе, България
3:1 25:19 25:16 23:25 25:17 Подробности
6 Кръг
05-12-2020 16:00 Миньор Ботев Ихтиман Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:19 25:12 25:22 Подробности
05-12-2020 17:00 Град Софийски университет Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
3:2 25:17 21:25 25:20 21:25 15:10 Подробности
7 Кръг
12-12-2020 14:00 Софийски университет Етрополе Христо Ботев
София, България
2:3 25:18 17:25 26:24 22:25 14:16 Подробности
5 Кръг
10-01-2021 17:00 Ботев Ихтиман Сливнишки герой СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 20:25 22:25 17:25 Подробности
7 Кръг
16-01-2021 18:00 Люлин Звездец Христо Ботев
София, България
3:1 19:25 26:24 25:15 25:17 Подробности
6 Кръг
19-01-2021 19:00 Звездец Сливнишки герой Христо Ботев
Горна Малина, България
0:3 19:25 18:25 17:25 Подробности
5 Кръг
20-01-2021 19:00 Люлин Град Христо Ботев
София, България
2:3 25:12 25:22 21:25 23:25 13:15 Подробности
6 Кръг
23-01-2021 17:00 Етрополе Люлин Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:21 25:19 25:21 Подробности
7 Кръг
23-01-2021 17:00 Ботев Ихтиман Град СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:2 18:25 25:18 12:25 25:20 15:11 Подробности
23-01-2021 17:00 Сливнишки герой Миньор Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:18 25:22 25:12 Подробности
8 Кръг
30-01-2021 17:00 Сливнишки герой Град Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:18 25:18 25:15 Подробности
30-01-2021 17:00 Ботев Ихтиман Етрополе СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 11:25 23:25 16:25 Подробности
30-01-2021 18:00 Софийски университет Люлин 1:3 16:25 25:18 19:25 13:25 Подробности
30-01-2021 18:00 Звездец Миньор Христо Ботев
Горна Малина, България
0:3 19:25 19:25 17:25 Подробности
9 Кръг
06-02-2021 14:00 Софийски университет Звездец 3:0 25:21 25:22 25:18 Подробности
06-02-2021 17:00 Етрополе Сливнишки герой Чавдар
Етрополе, България
0:3 25:27 22:25 19:25 Подробности
06-02-2021 17:00 Град Миньор Спортна зала
Белоградчик, България
3:2 19:25 21:25 25:19 25:16 15:10 Подробности
06-02-2021 18:00 Люлин Ботев Ихтиман Христо Ботев
София, България
3:0 26:24 25:18 25:21 Подробности
10 Кръг
13-02-2021 16:00 Миньор Етрополе Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:19 28:26 25:18 Подробности
13-02-2021 17:00 Ботев Ихтиман Софийски университет СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
1:3 25:21 14:25 17:25 13:25 Подробности
13-02-2021 17:00 Сливнишки герой Люлин Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:19 25:11 25:22 Подробности
13-02-2021 18:00 Звездец Град Христо Ботев
Горна Малина, България
2:3 25:22 25:15 17:25 15:25 13:15 Подробности
11 Кръг
20-02-2021 14:00 Софийски университет Сливнишки герой 0:3 17:25 16:25 23:25 Подробности
20-02-2021 17:00 Етрополе Град Чавдар
Етрополе, България
1:3 20:25 27:25 22:25 15:25 Подробности
20-02-2021 17:00 Ботев Ихтиман Звездец СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 20:25 16:25 20:25 Подробности
20-02-2021 18:00 Люлин Миньор Христо Ботев
София, България
2:3 16:25 25:23 22:25 25:23 9:15 Подробности
12 Кръг
27-02-2021 16:00 Миньор Софийски университет Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:14 25:20 25:23 Подробности
27-02-2021 17:00 Сливнишки герой Ботев Ихтиман Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:12 25:15 25:16 Подробности
27-02-2021 18:00 Звездец Етрополе Христо Ботев
Горна Малина, България
1:3 25:13 21:25 18:25 18:25 Подробности
27-02-2021 20:30 Град Люлин Спортна зала
Белоградчик, България
3:0 25:21 26:24 27:25 Подробности
13 Кръг
06-03-2021 14:00 Софийски университет Град 1:3 30:32 18:25 25:22 24:26 Подробности
06-03-2021 17:00 Люлин Етрополе Христо Ботев
София, България
0:3 23:25 19:25 22:25 Подробности
06-03-2021 17:00 Ботев Ихтиман Миньор СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:1 16:25 25:14 25:14 25:20 Подробности
06-03-2021 17:00 Сливнишки герой Звездец Спортна зала
Сливница, България
3:1 24:26 27:25 25:21 25:18 Подробности
14 Кръг
13-03-2021 17:00 Звездец Люлин Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:19 25:13 25:18 Подробности
13-03-2021 17:00 Етрополе Софийски университет Чавдар
Етрополе, България
3:1 28:26 25:19 27:29 25:19 Подробности
13-03-2021 17:00 Град Ботев Ихтиман Спортна зала
Белоградчик, България
3:2 20:25 21:25 25:12 25:12 15:9 Подробности
13-03-2021 17:00 Миньор Сливнишки герой Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 25:21 21:25 25:10 26:24 Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Сливнишки герой 14 13 1 40:6 6.6667 1129:878 1.2859 39
2 Миньор 14 10 4 33:17 1.9412 1150:1022 1.1252 30
3 Етрополе 14 10 4 32:18 1.7778 1163:1088 1.0689 29
4 Град 14 8 6 28:30 0.9333 1228:1236 0.9935 20
5 Софийски университет 14 5 9 23:28 0.8214 1096:1156 0.9481 17
6 Люлин 14 4 10 18:32 0.5625 1074:1150 0.9339 14
7 Звездец 14 4 10 18:33 0.5455 1068:1164 0.9175 12
8 Ботев Ихтиман 14 2 12 11:39 0.2821 950:1164 0.8162 7


palms bet 7sport.net
Други новини