Супер Волей мъже | Редовен сезон
1 Кръг
22-10-2021 17:30 Марек Юнион-Ивкони Пирин Спортна
Дупница, България
2:3 20:25 25:22 25:22 22:25 11:15 Подробности
22-10-2021 18:30 Добруджа 07 ЦСКА Добротица
Добрич, България
0:3 17:25 20:25 20:25 Подробности
22-10-2021 18:30 Дея спорт Бургас Раковски-1964 Младост
Бургас, България
3:0 25:22 25:20 25:17 Подробности
23-10-2021 17:00 Берое 2016 Дунав Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3 25:21 14:25 17:25 27:29 Подробности
23-10-2021 18:00 Сливнишки герой Ботев Луковит Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:21 25:17 25:17 Подробности
23-10-2021 18:30 Хебър Монтана Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:18 25:20 25:20 Подробности
23-10-2021 18:45 Нефтохимик 2010 Левски София Младост
Бургас, България
3:2 22:25 25:20 25:19 20:25 15:10 Подробности
2 Кръг
29-10-2021 17:00 Нефтохимик 2010 Дея спорт Бургас Младост
Бургас, България
3:0 25:21 25:23 25:23 Подробности
29-10-2021 17:30 Марек Юнион-Ивкони Локомотив Пловдив Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:23 25:22 Подробности
29-10-2021 18:00 Дунав Добруджа 07 Дунав
Русе, България
0:3 18:25 23:25 23:25 Подробности
29-10-2021 18:00 Пирин Монтана Септември
Разлог, България
3:1 21:25 28:26 28:26 25:23 Подробности
29-10-2021 19:30 Левски София ЦСКА Левски София
София, България
1:3 23:25 25:20 23:25 14:25 Подробности
30-10-2021 17:00 Берое 2016 Раковски-1964 Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:14 25:17 25:15 Подробности
31-10-2021 17:30 Ботев Луковит Хебър Чавдар
Етрополе, България
0:3 16:25 20:25 23:25 Подробности
3 Кръг
02-11-2021 17:00 Сливнишки герой Дунав Спортна зала
Сливница, България
0:3 18:25 18:25 19:25 Подробности
02-11-2021 17:30 Марек Юнион-Ивкони Левски София Спортна
Дупница, България
1:3 22:25 25:20 19:25 21:25 Подробности
02-11-2021 18:00 Локомотив Пловдив Раковски-1964 Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:16 25:20 25:23 Подробности
02-11-2021 18:00 Славия Дея спорт Бургас Панайот Пондалов
София, България
1:3 25:21 23:25 14:25 12:25 Подробности
02-11-2021 18:30 Монтана Добруджа 07 Младост
Монтана, България
3:0 25:17 25:17 25:21 Подробности
03-11-2021 17:00 Пирин Нефтохимик 2010 Септември
Разлог, България
3:1 25:23 13:25 25:22 25:21 Подробности
4 Кръг
03-11-2021 18:00 ЦСКА Дунав Васил Симов
София, България
3:1 22:25 25:23 25:15 25:21 Подробности
3 Кръг
03-11-2021 18:30 Ботев Луковит Берое 2016 Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:23 25:22 25:21 Подробности
4 Кръг
06-11-2021 17:00 Берое 2016 Нефтохимик 2010 Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 28:30 19:25 18:25 Подробности
06-11-2021 18:00 Добруджа 07 Раковски-1964 Добротица
Добрич, България
3:0 25:12 25:23 25:15 Подробности
06-11-2021 18:00 Монтана Ботев Луковит Младост
Монтана, България
3:0 25:11 25:14 25:16 Подробности
06-11-2021 18:00 Сливнишки герой Марек Юнион-Ивкони Спортна зала
Сливница, България
2:3 25:19 25:19 20:25 21:25 14:16 Подробности
06-11-2021 18:30 Хебър Славия Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:21 25:16 25:23 Подробности
07-11-2021 18:00 Локомотив Пловдив Пирин Спортна зала Сила
Пловдив
0:3 18:25 18:25 12:25 Подробности
08-11-2021 18:30 Дея спорт Бургас Левски София Младост
Бургас, България
3:2 25:21 25:15 21:25 22:25 15:12 Подробности
5 Кръг
12-11-2021 17:30 Марек Юнион-Ивкони Хебър Спортна
Дупница, България
0:3 16:25 24:26 20:25 Подробности
12-11-2021 18:00 ЦСКА Раковски-1964 Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:12 25:19 Подробности
12-11-2021 18:00 Славия Монтана Панайот Пондалов
София, България
0:3 19:25 13:25 17:25 Подробности
12-11-2021 18:00 Пирин Ботев Луковит Септември
Разлог, България
3:0 25:14 25:11 25:17 Подробности
12-11-2021 18:00 Левски София Дунав Левски София
София, България
3:0 25:17 25:22 25:20 Подробности
12-11-2021 18:30 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
3:0 25:16 25:21 25:15 Подробности
13-11-2021 18:30 Дея спорт Бургас Берое 2016 Младост
Бургас, България
3:0 25:18 25:14 25:16 Подробности
6 Кръг
18-11-2021 18:00 Берое 2016 Монтана Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 22:25 14:25 22:25 Подробности
18-11-2021 18:30 Дея спорт Бургас Ботев Луковит Младост
Бургас, България
3:0 25:18 25:12 25:12 Подробности
19-11-2021 18:00 Дунав Пирин Дунав
Русе, България
0:3 22:25 20:25 21:25 Подробности
19-11-2021 18:00 Левски София Локомотив Пловдив Левски София
София, България
3:0 25:16 25:13 25:12 Подробности
19-11-2021 18:00 ЦСКА Сливнишки герой Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:19 25:20 Подробности
19-11-2021 18:30 Добруджа 07 Хебър Добротица
Добрич, България
0:3 22:25 8:25 22:25 Подробности
19-11-2021 18:30 Нефтохимик 2010 Славия Младост
Бургас, България
3:0 25:23 25:21 25:13 Подробности
21-11-2021 18:00 Раковски-1964 Марек Юнион-Ивкони Дан Колов
Севлиево, България
1:3 25:22 25:20 25:27 24:26 Подробности
7 Кръг
23-11-2021 17:00 Сливнишки герой Пирин Спортна зала
Сливница, България
1:3 16:25 25:21 19:25 23:25 Подробности
23-11-2021 18:00 Берое 2016 Левски София Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 18:25 19:25 17:25 Подробности
23-11-2021 18:00 Локомотив Пловдив Хебър Спортна зала Сила
Пловдив
0:3 19:25 14:25 14:25 Подробности
23-11-2021 18:30 Добруджа 07 Дея спорт Бургас Добротица
Добрич, България
0:3 20:25 16:25 16:25 Подробности
23-11-2021 18:30 Ботев Луковит Славия Чавдар
Етрополе, България
2:3 15:25 25:17 26:24 23:25 13:15 Подробности
24-11-2021 18:00 Дунав Раковски-1964 Дунав
Русе, България
3:0 25:14 25:18 25:22 Подробности
24-11-2021 18:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Младост
Монтана, България
3:0 25:23 25:18 25:12 Подробности
24-11-2021 18:30 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
1:3 24:26 25:17 22:25 22:25 Подробности
8 Кръг
27-11-2021 17:30 Левски София Раковски-1964 Левски София
София, България
Подробности
27-11-2021 17:30 Марек Юнион-Ивкони Ботев Луковит Спортна
Дупница, България
Подробности
27-11-2021 18:00 Пирин Славия Септември
Разлог, България
Подробности
27-11-2021 18:00 Нефтохимик 2010 Дунав Младост
Бургас, България
Подробности
27-11-2021 18:00 Берое 2016 Добруджа 07 Иван Вазов
Стара Загора, България
Подробности
27-11-2021 18:00 Сливнишки герой Хебър Спортна зала
Сливница, България
Подробности
28-11-2021 18:00 Локомотив Пловдив Монтана Спортна зала Сила
Пловдив
Подробности
28-11-2021 18:45 Дея спорт Бургас ЦСКА Младост
Бургас, България
Подробности
1 Кръг
01-12-2021 18:00 Локомотив Пловдив Славия Спортна зала Сила
Пловдив
Подробности
9 Кръг
02-12-2021 18:00 Ботев Луковит Нефтохимик 2010 Чавдар
Етрополе, България
Подробности
03-12-2021 17:30 Марек Юнион-Ивкони Дунав Спортна
Дупница, България
Подробности
03-12-2021 18:00 Славия Левски София Панайот Пондалов
София, България
Подробности
03-12-2021 18:00 Пирин Раковски-1964 Септември
Разлог, България
Подробности
03-12-2021 18:30 Монтана Дея спорт Бургас Младост
Монтана, България
Подробности
04-12-2021 17:00 Сливнишки герой Добруджа 07 Спортна зала
Сливница, България
Подробности
04-12-2021 18:30 Хебър Берое 2016 Арена Асарел
Панагюрище, България
Подробности
05-12-2021 18:00 Локомотив Пловдив ЦСКА Спортна зала Сила
Пловдив
Подробности
3 Кръг
07-12-2021 18:30 Хебър ЦСКА Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
10 Кръг
10-12-2021 18:00 Славия Марек Юнион-Ивкони Панайот Пондалов
София, България
Подробности
10-12-2021 18:00 ЦСКА Берое 2016 Васил Симов
София, България
Подробности
10-12-2021 18:00 Монтана Сливнишки герой Младост
Монтана, България
Подробности
10-12-2021 18:30 Хебър Пирин Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
10-12-2021 18:30 Ботев Луковит Локомотив Пловдив Чавдар
Етрополе, България
Подробности
11-12-2021 18:00 Добруджа 07 Левски София Добротица
Добрич, България
Подробности
11-12-2021 18:00 Дунав Дея спорт Бургас Дунав
Русе, България
Подробности
11-12-2021 18:00 Раковски-1964 Нефтохимик 2010 Дан Колов
Севлиево, България
Подробности
11 Кръг
17-12-2021 18:00 Пирин Марек Юнион-Ивкони Септември
Разлог, България
Подробности
17-12-2021 18:00 Славия Локомотив Пловдив Панайот Пондалов
София, България
Подробности
17-12-2021 18:00 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов
София, България
Подробности
17-12-2021 18:30 Левски София Нефтохимик 2010 Левски София
София, България
Подробности
18-12-2021 18:00 Ботев Луковит Сливнишки герой Чавдар
Етрополе, България
Подробности
18-12-2021 18:00 Раковски-1964 Дея спорт Бургас Дан Колов
Севлиево, България
Подробности
18-12-2021 18:00 Дунав Берое 2016 Дунав
Русе, България
Подробности
19-12-2021 18:30 Монтана Хебър Младост
Монтана, България
Подробности
2 Кръг
отл. Славия Сливнишки герой Панайот Пондалов
София, България
Подробности
5 Кръг
отм. Локомотив Пловдив Сливнишки герой Спортна зала Сила
Пловдив
Подробности

Класиране

Супер Волей мъже | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Пирин 7 7 0 21:5 4.2000 620:530 1.1698 20
2 Хебър 6 6 0 18:0 451:336 1.3423 18
3 Нефтохимик 2010 7 6 1 19:6 3.1667 596:521 1.1440 17
4 Дея спорт Бургас 7 6 1 18:6 3.0000 571:448 1.2746 17
5 ЦСКА 6 5 1 16:5 3.2000 510:427 1.1944 15
6 Монтана 7 5 2 16:6 2.6667 533:433 1.2309 15
7 Левски София 7 4 3 17:10 1.7000 602:551 1.0926 14
8 Марек Юнион-Ивкони 7 3 4 12:15 0.8000 577:624 0.9247 9
9 Дунав 7 3 4 10:13 0.7692 520:514 1.0117 9
10 Добруджа 07 7 2 5 6:15 0.4000 418:489 0.8548 6
11 Сливнишки герой 5 1 4 6:12 0.5000 376:405 0.9284 4
12 Ботев Луковит 7 1 6 5:18 0.2778 416:547 0.7605 4
13 Локомотив Пловдив 5 1 4 3:12 0.2500 276:359 0.7688 3
14 Берое 2016 7 1 6 4:18 0.2222 449:526 0.8536 3
15 Славия 5 1 4 4:14 0.2857 346:423 0.8180 2
16 Раковски-1964 7 0 7 1:21 0.0476 417:545 0.7651 0


palms bet 7sport.net
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини