Шампионска лига жени | Група D
1 Кръг
24-11-2021 21:00 Безие Волей (Франция) Марица Нарбон Арена
Нарбон, Франция
3:0 25:21 25:20 25:16 Подробности
25-11-2021 18:00 Фенербахче (Турция) Динамо Казан (Русия) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
3:2 15:25 22:25 25:17 25:21 15:7 Подробности
2 Кръг
07-12-2021 19:00 Динамо Казан (Русия) Безие Волей (Франция) Санкт-Петербург
Казан, Русия
Подробности
08-12-2021 19:00 Марица Фенербахче (Турция) Колодрума
Пловдив, България
Подробности
3 Кръг
21-12-2021 19:00 Динамо Казан (Русия) Марица Санкт-Петербург
Казан, Русия
Подробности
23-12-2021 20:00 Безие Волей (Франция) Фенербахче (Турция) Нарбон Арена
Нарбон, Франция
Подробности
4 Кръг
18-01-2022 21:00 Безие Волей (Франция) Динамо Казан (Русия) Нарбон Арена
Нарбон, Франция
Подробности
19-01-2022 18:00 Фенербахче (Турция) Марица Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Подробности
5 Кръг
01-02-2022 19:00 Марица Безие Волей (Франция) Колодрума
Пловдив, България
Подробности
03-02-2022 19:00 Динамо Казан (Русия) Фенербахче (Турция) Санкт-Петербург
Казан, Русия
Подробности
6 Кръг
15-02-2022 19:00 Марица Динамо Казан (Русия) Колодрума
Пловдив, България
Подробности
15-02-2022 19:00 Фенербахче (Турция) Безие Волей (Франция) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Подробности

Класиране

Шампионска лига жени | Група D
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини