Държавно първенство (девойки старша възраст) | Държавни финали - Група Б
1 Кръг
08-05-2018 15:00 Марица (девойки) Левски (девойки) 1:3 21:25 25:20 18:25 14:25 Подробности
08-05-2018 19:00 Варна ДКС (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Багира
Казанлък
2:3 25:20 18:25 20:25 25:19 11:15 Подробности
2 Кръг
09-05-2018 13:00 Левски (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Багира
Казанлък
3:0 25:16 25:17 25:19 Подробности
09-05-2018 15:00 Марица (девойки) Варна ДКС (девойки) Багира
Казанлък
3:0 25:8 25:15 25:12 Подробности
3 Кръг
10-05-2018 15:00 Варна ДКС (девойки) Левски (девойки) 0:3 13:25 12:25 21:25 Подробности
10-05-2018 19:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Марица (девойки) 1:3 23:25 25:27 25:14 15:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Държавни финали - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски (девойки) 3 3 0 9:1 9.0000 245:176 1.3920 9
2 Марица (девойки) 3 2 1 7:4 1.7500 244:218 1.1193 6
3 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3 1 2 4:8 0.5000 244:265 0.9208 2
4 Варна ДКС (девойки) 3 0 3 2:9 0.2222 180:254 0.7087 1


palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини