Държавно първенство (юноши мл. в.) | Държавни финали - Група А
1 Кръг
27-06-2018 11:00 Миньор (юноши мл. в) Берое 2016 (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:2 25:14 21:25 26:24 21:25 15:12 Подробности
27-06-2018 13:00 Левски София (юноши мл. в.) Дея спорт (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:2 25:12 25:16 23:25 25:27 15:10 Подробности
2 Кръг
28-06-2018 11:00 Берое 2016 (юноши мл. в.) Дея спорт (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:2 25:18 20:25 12:25 25:19 15:13 Подробности
28-06-2018 13:00 Левски София (юноши мл. в.) Миньор (юноши мл. в) Добротица
Добрич, България
3:1 19:25 25:18 25:9 25:22 Подробности
3 Кръг
29-06-2018 11:00 Левски София (юноши мл. в.) Берое 2016 (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:1 25:17 23:25 25:15 25:13 Подробности
29-06-2018 13:00 Дея спорт (юноши мл. в.) Миньор (юноши мл. в) Добротица
Добрич, България
3:1 21:25 25:6 25:10 25:18 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши мл. в.) | Държавни финали - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (юноши мл. в.) 3 3 0 9:4 2.2500 305:234 1.3034 8
2 Дея спорт (юноши мл. в.) 3 1 2 7:7 1.0000 286:269 1.0632 5
3 Берое 2016 (юноши мл. в.) 3 1 2 6:8 0.7500 267:306 0.8725 3
4 Миньор (юноши мл. в) 3 1 2 5:8 0.6250 241:290 0.8310 2


palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини