Държавно първенство (юноши мл. в.) | Държавни финали - Група Б
1 Кръг
27-06-2018 15:00 Виктория Волей (юноши мл. в) ЦСКА (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:1 25:23 16:25 25:19 25:22 Подробности
27-06-2018 17:00 Добруджа 07 (юноши мл.в) Славия (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:1 25:19 25:15 20:25 25:20 Подробности
2 Кръг
28-06-2018 15:00 Славия (юноши мл. в.) Виктория Волей (юноши мл. в) Добротица
Добрич, България
1:3 18:25 25:22 18:25 17:25 Подробности
28-06-2018 17:00 Добруджа 07 (юноши мл.в) ЦСКА (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
3:2 20:25 25:22 25:10 20:25 15:10 Подробности
3 Кръг
29-06-2018 15:00 ЦСКА (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) Добротица
Добрич, България
2:3 17:25 20:25 25:15 25:16 9:15 Подробности
29-06-2018 17:00 Виктория Волей (юноши мл. в) Добруджа 07 (юноши мл.в) Добротица
Добрич, България
3:2 14:25 25:13 22:25 25:22 15:9 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши мл. в.) | Държавни финали - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Виктория Волей (юноши мл. в) 3 3 0 9:4 2.2500 289:261 1.1073 8
2 Добруджа 07 (юноши мл.в) 3 2 1 8:6 1.3333 294:272 1.0809 6
3 Славия (юноши мл. в.) 3 1 2 5:8 0.6250 253:288 0.8785 2
4 ЦСКА (юноши мл. в.) 3 0 3 5:9 0.5556 277:292 0.9486 2


palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини