Държавно първенство (девойки мл. възраст) | Държавни финали - Група Б
1 Кръг
30-06-2018 13:00 Казанлък Волей (девойки мл. в.) ЦСКА (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
2:3 23:25 25:22 25:22 21:25 16:18 Подробности
30-06-2018 15:00 Левски (девойки мл. в.) Ахил Волей (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:0 25:13 25:16 25:16 Подробности
2 Кръг
01-07-2018 13:00 ЦСКА (девойки мл. в.) Ахил Волей (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:1 25:19 19:25 25:16 25:13 Подробности
01-07-2018 15:00 Казанлък Волей (девойки мл. в.) Левски (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
0:3 13:25 11:25 17:25 Подробности
3 Кръг
02-07-2018 13:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) Казанлък Волей (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
0:3 17:25 20:25 13:25 Подробности
02-07-2018 15:00 Левски (девойки мл. в.) ЦСКА (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:0 25:23 25:6 25:13 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки мл. възраст) | Държавни финали - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски (девойки мл. в.) 3 3 0 9:0 225:128 1.7578 9
2 ЦСКА (девойки мл. в.) 3 2 1 6:6 1.0000 248:258 0.9612 5
3 Казанлък Волей (девойки мл. в.) 3 1 2 5:6 0.8333 226:237 0.9536 4
4 Ахил Волей (девойки мл. в.) 3 0 3 1:9 0.1111 168:244 0.6885 0


palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини