Държавно първенство (прекадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
13-10-2018 09:30 Славия (момичета до 15 г.) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:12 25:23 25:9 Подробности
13-10-2018 10:30 Барутов Волей (прекадетки) ЦПВК (момичета до 15 г.) 199 ОУ
София, България
0:3 8:25 7:25 17:25 Подробности
13-10-2018 11:30 Локомотив София (момичета до 15 г.) Славия 2017 (прекадетки) Локомотив
София, България
3:0 25:10 25:20 25:16 Подробности
13-10-2018 14:30 Левски (прекадетки) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Академик
София, България
3:0 25:5 25:15 25:12 Подробности
2 Кръг
20-10-2018 09:30 Славия (момичета до 15 г.) Славия 2017 (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
20-10-2018 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:22 25:22 25:20 Подробности
20-10-2018 10:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:10 25:9 25:4 Подробности
20-10-2018 10:30 Барутов Волей (прекадетки) Локомотив София (момичета до 15 г.) 199 ОУ
София, България
0:3 Подробности
3 Кръг
27-10-2018 10:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Славия 2017 (прекадетки) Американски колеж
София
2:3 14:25 25:14 25:18 22:15 12:15 Подробности
27-10-2018 10:00 Локомотив София (момичета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Локомотив
София, България
3:0 25:12 25:13 27:7 Подробности
27-10-2018 10:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) ЦСКА (момичета до 15 г.) 3:2 25:17 25:12 21:25 24:26 15:13 Подробности
27-10-2018 11:00 Славия (момичета до 15 г.) Барутов Волей (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:11 25:6 25:7 Подробности
4 Кръг
03-11-2018 10:00 Барутов Волей (прекадетки) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) 0:3 Подробности
03-11-2018 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Локомотив София (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:2 Подробности
03-11-2018 12:00 Левски (прекадетки) ЦПВК (момичета до 15 г.) Сиконко
София, България
1:3 25:15 21:25 24:26 16:25 Подробности
03-11-2018 14:30 ВШ Владимир Николов (прекадетки) Славия (момичета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
0:3 6:25 14:25 21:25 Подробности
5 Кръг
10-11-2018 09:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадетки) НСА
София, България
3:1 25:15 25:16 17:25 25:17 Подробности
10-11-2018 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Славия (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:2 18:25 20:25 25:20 25:21 15:9 Подробности
10-11-2018 10:30 Барутов Волей (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки) 199 ОУ
София, България
3:2 13:25 15:25 25:22 25:20 18:16 Подробности
10-11-2018 11:30 Локомотив София (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Локомотив
София, България
2:3 25:22 22:25 25:27 25:23 8:15 Подробности
6 Кръг
17-11-2018 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:0 25:22 25:14 25:9 Подробности
17-11-2018 10:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) Локомотив София (момичета до 15 г.) 3:1 25:16 23:25 25:10 25:15 Подробности
17-11-2018 12:00 Левски (прекадетки) Славия (момичета до 15 г.) Сиконко
София, България
1:3 22:25 25:20 24:26 21:25 Подробности
17-11-2018 14:30 ВШ Владимир Николов (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки) Арена Исаев
София, България
1:3 22:25 23:25 26:24 21:25 Подробности
7 Кръг
24-11-2018 09:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Американски колеж
София
0:3 12:25 9:25 12:25 Подробности
24-11-2018 09:30 Славия 2017 (прекадетки) ЦСКА (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 9:25 21:25 22:25 Подробности
24-11-2018 11:00 Славия (момичета до 15 г.) ЦПВК (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 15:25 18:25 23:25 Подробности
9 Кръг
01-12-2018 09:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Локомотив София (момичета до 15 г.) Американски колеж
София
1:3 9:25 25:19 12:25 13:25 Подробности
01-12-2018 09:30 Славия 2017 (прекадетки) ЦПВК (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 5:25 25:21 14:25 7:25 Подробности
01-12-2018 10:00 ВШ Владимир Николов (прекадетки) ЦСКА (момичета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
0:3 Подробности
01-12-2018 10:30 Барутов Волей (прекадетки) Левски (прекадетки) 199 ОУ
София, България
0:3 13:25 22:25 11:25 Подробности
8 Кръг
08-12-2018 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Барутов Волей (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
08-12-2018 10:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Раковски
София, България
3:0 25:12 25:14 25:11 Подробности
08-12-2018 11:30 Локомотив София (момичета до 15 г.) Славия (момичета до 15 г.) Локомотив
София, България
2:3 Подробности
08-12-2018 12:00 Левски (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:15 25:16 25:12 Подробности
10 Кръг
12-01-2019 10:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Славия (момичета до 15 г.) Американски колеж
София
0:3 Подробности
12-01-2019 10:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) Барутов Волей (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:13 25:16 25:7 Подробности
12-01-2019 10:30 Славия 2017 (прекадетки) Локомотив София (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 16:25 17:25 24:26 Подробности
12-01-2019 14:00 Левски (прекадетки) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Сиконко
София, България
3:0 Подробности
11 Кръг
19-01-2019 10:30 Славия (момичета до 15 г.) Славия 2017 (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:2 12:25 25:18 22:25 26:24 15:8 Подробности
19-01-2019 11:30 Локомотив София (момичета до 15 г.) Барутов Волей (прекадетки) Локомотив
София, България
3:0 25:8 25:9 25:18 Подробности
19-01-2019 12:00 Левски (прекадетки) ЦСКА (момичета до 15 г.) Сиконко
София, България
3:0 25:22 25:21 25:22 Подробности
19-01-2019 14:30 ВШ Владимир Николов (прекадетки) ЦПВК (момичета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
0:3 Подробности
12 Кръг
26-01-2019 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) ЦПВК (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
0:3 17:25 21:25 22:25 Подробности
26-01-2019 10:30 Барутов Волей (прекадетки) Славия (момичета до 15 г.) 199 ОУ
София, България
0:3 10:25 16:25 14:25 Подробности
26-01-2019 11:00 Славия 2017 (прекадетки) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 11:25 16:25 25:23 12:25 Подробности
26-01-2019 14:30 ВШ Владимир Николов (прекадетки) Локомотив София (момичета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
0:3 10:25 19:25 13:25 Подробности
13 Кръг
06-02-2019 11:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Раковски
София, България
3:1 25:12 24:26 25:21 25:21 Подробности
09-02-2019 10:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Барутов Волей (прекадетки) Американски колеж
София
3:0 25:13 25:21 25:9 Подробности
09-02-2019 10:30 Славия (момичета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:16 25:9 25:21 Подробности
14 Кръг
16-02-2019 09:00 Славия 2017 (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
16-02-2019 10:30 Славия (момичета до 15 г.) ЦСКА (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
3:2 21:25 25:10 19:25 25:17 15:8 Подробности
16-02-2019 12:00 Левски (прекадетки) Локомотив София (момичета до 15 г.) Сиконко
София, България
3:2 Подробности
16-02-2019 14:30 ВШ Владимир Николов (прекадетки) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
0:3 Подробности
15 Кръг
23-02-2019 10:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) ЦСКА (момичета до 15 г.) Американски колеж
София
1:3 29:27 20:25 21:25 18:25 Подробности
23-02-2019 11:30 Локомотив София (момичета до 15 г.) ЦПВК (момичета до 15 г.) Локомотив
София, България
1:3 18:25 25:22 19:25 18:25 Подробности
24-02-2019 10:30 Славия (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:2 18:25 25:17 25:18 18:25 15:13 Подробности
24-02-2019 12:00 Славия 2017 (прекадетки) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 21:25 25:11 25:18 25:23 Подробности
16 Кръг
02-03-2019 10:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Славия 2017 (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:16 25:18 Подробности
02-03-2019 10:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) Славия (момичета до 15 г.) Раковски
София, България
3:0 25:14 25:17 25:8 Подробности
02-03-2019 12:30 Левски (прекадетки) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Сиконко
София, България
3:0 25:22 25:16 25:21 Подробности
13 Кръг
04-03-2019 12:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) Локомотив София (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
16 Кръг
04-03-2019 18:30 ВШ Владимир Николов (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Арена Исаев
София, България
1:3 Подробности
17 Кръг
07-03-2019 10:00 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) ЦПВК (момичета до 15 г.) Американски колеж
София
1:3 Подробности
09-03-2019 09:00 Славия 2017 (прекадетки) Левски (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
09-03-2019 10:30 Славия (момичета до 15 г.) Локомотив София (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
2:3 Подробности
09-03-2019 10:30 Барутов Волей (прекадетки) ЦСКА (момичета до 15 г.) 199 ОУ
София, България
1:3 12:25 18:25 25:23 13:25 Подробности
18 Кръг
12-03-2019 12:00 Левски (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
13-03-2019 13:30 ЦПВК (момичета до 15 г.) Славия 2017 (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:14 25:18 25:17 Подробности
13-03-2019 14:00 Локомотив София (момичета до 15 г.) Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) Локомотив
София, България
3:0 Подробности
14-03-2019 20:00 ЦСКА (момичета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Академик
София, България
0:3 0:25 25:0 0:25 Подробности
7 Кръг
Барутов Волей (прекадетки) ВШ Владимир Николов (прекадетки) Подробности

Класиране

Държавно първенство (прекадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦПВК (момичета до 15 г.) 16 16 0 48:8 6.0000 1191:788 1.5114 47
2 Славия (момичета до 15 г.) 16 12 4 40:22 1.8182 972:823 1.1810 34
3 ЦСКА (момичета до 15 г.) 16 11 5 37:22 1.6818 931:880 1.0580 33
4 Левски (прекадетки) 16 11 5 38:20 1.9000 1057:845 1.2509 32
5 Локомотив София (момичета до 15 г.) 16 9 7 38:24 1.5833 723:578 1.2509 30
6 Волейболна Академия ′Стойчев-Казийски′ (момичета до 15 г.) 16 5 11 20:35 0.5714 728:838 0.8687 16
7 Славия 2017 (прекадетки) 16 4 12 20:41 0.4878 900:1108 0.8123 13
8 Барутов Волей (прекадетки) 15 2 13 8:42 0.1905 420:806 0.5211 5
9 ВШ Владимир Николов (прекадетки) 15 1 14 7:42 0.1667 508:764 0.6649 3


Други новини