Държавно първенство (кадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
13-10-2018 10:00 Локомотив София (девойки мл. в.) Звезди 94 (девойки мл. в) Локомотив
София, България
1:3 Подробности
13-10-2018 11:00 Славия (девойки мл. в) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:23 20:25 25:20 25:18 Подробности
13-10-2018 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) ЦПВК (девойки мл. в.) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 16:25 16:25 21:25 Подробности
2 Кръг
20-10-2018 12:00 ЦСКА (девойки мл. в.) Левски (девойки мл. в.) Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:17 25:19 Подробности
20-10-2018 14:00 Звезди 94 (девойки мл. в) Славия (девойки мл. в) 81-во училище
София, България
3:1 25:22 16:25 25:22 25:17 Подробности
20-10-2018 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) Локомотив София (девойки мл. в.) Академик
София, България
1:3 Подробности
3 Кръг
27-10-2018 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Звезди 94 (девойки мл. в) Американски колеж
София
0:3 19:25 23:25 14:15 Подробности
27-10-2018 12:30 Славия (девойки мл. в) Ахил Волей (девойки мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 16:25 25:19 28:26 25:14 Подробности
27-10-2018 12:30 ЦПВК (девойки мл. в.) ЦСКА (девойки мл. в.) 0:3 18:25 22:25 18:25 Подробности
4 Кръг
03-11-2018 12:00 ЦСКА (девойки мл. в.) Локомотив София (девойки мл. в.) Васил Симов
София, България
3:1 25:11 25:27 25:22 25:20 Подробности
03-11-2018 14:00 Левски (девойки мл. в.) ЦПВК (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
1:3 25:15 25:27 17:25 23:25 Подробности
03-11-2018 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Академик
София, България
3:0 25:17 25:18 25:21 Подробности
5 Кръг
10-11-2018 10:00 Локомотив София (девойки мл. в.) Левски (девойки мл. в.) Локомотив
София, България
0:3 11:25 15:25 11:25 Подробности
10-11-2018 12:00 ЦСКА (девойки мл. в.) Славия (девойки мл. в) Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:10 25:12 Подробности
10-11-2018 14:00 Звезди 94 (девойки мл. в) Ахил Волей (девойки мл. в.) 81-во училище
София, България
3:0 25:16 25:13 25:19 Подробности
6 Кръг
17-11-2018 12:00 ЦСКА (девойки мл. в.) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
17-11-2018 12:00 ЦПВК (девойки мл. в.) Локомотив София (девойки мл. в.) Раковски
София, България
3:0 25:22 25:13 25:19 Подробности
17-11-2018 14:00 Левски (девойки мл. в.) Славия (девойки мл. в) Сиконко
София, България
3:0 25:13 25:14 25:14 Подробности
7 Кръг
24-11-2018 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Левски (девойки мл. в.) Американски колеж
София
0:3 12:25 9:25 12:25 Подробности
24-11-2018 12:30 Славия (девойки мл. в) ЦПВК (девойки мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 18:25 14:25 13:25 Подробности
24-11-2018 14:00 Звезди 94 (девойки мл. в) ЦСКА (девойки мл. в.) 81-во училище
София, България
1:3 25:22 24:26 22:25 19:25 Подробности
9 Кръг
01-12-2018 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Локомотив София (девойки мл. в.) Американски колеж
София
0:3 21:25 14:25 18:25 Подробности
01-12-2018 14:30 Звезди 94 (девойки мл. в) ЦПВК (девойки мл. в.) 81-во училище
София, България
2:3 27:25 17:25 20:25 25:22 13:15 Подробности
01-12-2018 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) Левски (девойки мл. в.) 0:3 8:25 10:25 15:25 Подробности
8 Кръг
08-12-2018 10:00 Локомотив София (девойки мл. в.) Славия (девойки мл. в) Локомотив
София, България
1:3 21:25 25:15 15:25 23:25 Подробности
08-12-2018 12:00 ЦСКА (девойки мл. в.) Ахил Волей (девойки мл. в.) Васил Симов
София, България
3:0 25:10 25:20 25:6 Подробности
08-12-2018 12:30 ЦПВК (девойки мл. в.) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) 3:0 25:16 25:16 25:17 Подробности
08-12-2018 14:00 Левски (девойки мл. в.) Звезди 94 (девойки мл. в) Раковски
София, България
3:0 25:11 25:18 25:15 Подробности
10 Кръг
12-01-2019 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Славия (девойки мл. в) Американски колеж
София
1:3 Подробности
12-01-2019 12:00 ЦПВК (девойки мл. в.) Ахил Волей (девойки мл. в.) Раковски
София, България
3:0 25:10 25:21 25:11 Подробности
12-01-2019 14:30 Звезди 94 (девойки мл. в) Локомотив София (девойки мл. в.) 81-во училище
София, България
2:3 25:20 25:21 23:25 28:30 9:15 Подробности
11 Кръг
19-01-2019 10:00 Локомотив София (девойки мл. в.) Ахил Волей (девойки мл. в.) Локомотив
София, България
3:2 25:13 24:26 24:26 25:11 15:6 Подробности
19-01-2019 12:00 Славия (девойки мл. в) Звезди 94 (девойки мл. в) Панайот Пондалов
София, България
2:3 22:25 25:21 16:25 25:17 7:15 Подробности
19-01-2019 14:00 Левски (девойки мл. в.) ЦСКА (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:0 25:12 25:18 25:13 Подробности
12 Кръг
26-01-2019 14:30 Звезди 94 (девойки мл. в) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) 81-во училище
София, България
3:0 25:14 25:9 25:15 Подробности
26-01-2019 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) Славия (девойки мл. в) Спортна София - Зона Б5
София, България
2:3 26:28 27:25 12:25 26:24 7:15 Подробности
13 Кръг
06-02-2019 13:00 ЦПВК (девойки мл. в.) Левски (девойки мл. в.) Раковски
София, България
0:3 13:25 19:25 10:25 Подробности
09-02-2019 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Ахил Волей (девойки мл. в.) Американски колеж
София
1:3 14:25 25:12 15:25 17:25 Подробности
09-02-2019 11:30 ЦСКА (девойки мл. в.) Локомотив София (девойки мл. в.) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
14 Кръг
16-02-2019 12:00 Славия (девойки мл. в) ЦСКА (девойки мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 16:25 8:25 12:25 Подробности
16-02-2019 14:00 Левски (девойки мл. в.) Локомотив София (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:0 Подробности
16-02-2019 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) Звезди 94 (девойки мл. в) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 9:25 20:25 14:25 Подробности
12 Кръг
20-02-2019 16:00 ЦСКА (девойки мл. в.) ЦПВК (девойки мл. в.) Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:23 25:14 Подробности
15 Кръг
23-02-2019 10:00 Локомотив София (девойки мл. в.) ЦПВК (девойки мл. в.) Локомотив
София, България
0:3 16:25 20:25 25:27 Подробности
23-02-2019 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) ЦСКА (девойки мл. в.) Американски колеж
София
0:3 13:25 12:25 15:25 Подробности
23-02-2019 12:00 Славия (девойки мл. в) Левски (девойки мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 15:25 17:25 14:25 Подробности
16 Кръг
02-03-2019 11:30 ЦСКА (девойки мл. в.) Звезди 94 (девойки мл. в) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
02-03-2019 12:00 ЦПВК (девойки мл. в.) Славия (девойки мл. в) Раковски
София, България
3:0 25:13 25:19 25:16 Подробности
02-03-2019 14:00 Левски (девойки мл. в.) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:20 25:17 25:10 Подробности
18 Кръг
05-03-2019 14:00 Левски (девойки мл. в.) Ахил Волей (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:0 Подробности
17 Кръг
09-03-2019 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) ЦПВК (девойки мл. в.) Американски колеж
София
0:3 22:25 13:25 15:25 Подробности
09-03-2019 12:00 Славия (девойки мл. в) Локомотив София (девойки мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
09-03-2019 15:00 Ахил Волей (девойки мл. в.) ЦСКА (девойки мл. в.) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 20:25 10:25 12:25 Подробности
12-03-2019 19:30 Звезди 94 (девойки мл. в) Левски (девойки мл. в.) 81-во училище
София, България
2:3 Подробности
18 Кръг
13-03-2019 15:30 Локомотив София (девойки мл. в.) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Локомотив
София, България
3:0 25:18 25:23 25:17 Подробности
15-03-2019 13:30 ЦПВК (девойки мл. в.) Звезди 94 (девойки мл. в) Раковски
София, България
3:2 Подробности

Класиране

Държавно първенство (кадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (девойки мл. в.) 14 13 1 39:7 5.5714 841:611 1.3764 39
2 Левски (девойки мл. в.) 14 12 2 37:8 4.6250 820:533 1.5385 35
3 ЦПВК (девойки мл. в.) 14 11 3 33:14 2.3571 963:819 1.1758 31
4 Звезди 94 (девойки мл. в) 14 7 7 31:25 1.2400 830:762 1.0892 24
5 Локомотив София (девойки мл. в.) 14 6 8 22:30 0.7333 690:720 0.9583 16
6 Славия (девойки мл. в) 14 5 9 19:33 0.5758 835:996 0.8384 15
7 Ахил Волей (девойки мл. в.) 14 2 12 12:37 0.3243 723:976 0.7408 8
8 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) 14 0 14 3:42 0.0714 637:922 0.6909 0


Други новини