Държавно първенство (прекадети) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
20-10-2018 09:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) НСА
София, България
3:1 25:21 25:21 23:25 25:20 Подробности
20-10-2018 09:30 Славия (момчета до 15 г.) Славия 2017 (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
20-10-2018 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) Арена Исаев
София, България
3:0 Подробности
20-10-2018 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Септември
София, България
1:3 25:22 19:25 23:25 19:25 Подробности
2 Кръг
27-10-2018 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:12 25:15 25:12 Подробности
27-10-2018 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 11:25 13:25 17:25 Подробности
27-10-2018 9:30 Люлин (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:0 25:11 25:11 25:11 Подробности
28-10-2018 09:30 Славия 2017 (прекадети) ЦСКА (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 18:25 14:25 14:25 Подробности
3 Кръг
03-11-2018 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
0:3 7:25 10:25 14:25 Подробности
03-11-2018 9:00 Славия (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:18 25:15 25:22 Подробности
03-11-2018 9:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Славия 2017 (прекадети) НСА
София, България
3:0 25:8 25:7 25:8 Подробности
03-11-2018 9:30 Люлин (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:0 25:15 25:8 25:13 Подробности
4 Кръг
10-11-2018 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
0:3 13:25 16:25 14:25 Подробности
10-11-2018 10:30 ВШ Владимир Николов (прекадети) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Американски колеж
София
0:3 Подробности
10-11-2018 11:00 Славия (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:17 18:25 23:25 25:20 8:15 Подробности
11-11-2018 09:30 Славия 2017 (прекадети) Люлин (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 15:25 14:25 8:25 Подробности
5 Кръг
17-11-2018 09:30 Люлин (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
1:3 25:22 18:25 16:25 17:25 Подробности
17-11-2018 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) Васил Симов
София, България
3:1 25:21 25:23 23:25 25:21 Подробности
18-11-2018 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) НСА
София, България
3:0 25:18 25:11 25:15 Подробности
21-11-2018 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Славия 2017 (прекадети) Септември
София, България
3:1 Подробности
6 Кръг
24-11-2018 09:30 Люлин (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) 3:0 25:18 25:15 25:21 Подробности
24-11-2018 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:20 25:16 25:12 Подробности
24-11-2018 10:00 ВШ Владимир Николов (прекадети) Славия 2017 (прекадети) Американски колеж
София
3:0 25:13 25:11 25:11 Подробности
24-11-2018 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) 0:3 22:25 21:25 8:25 Подробности
7 Кръг
08-12-2018 09:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) НСА
София, България
3:1 25:12 21:25 25:16 25:18 Подробности
08-12-2018 09:30 Люлин (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:1 14:25 25:19 25:11 25:20 25:0 Подробности
08-12-2018 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 18:25 15:25 13:25 Подробности
09-12-2018 09:30 Славия 2017 (прекадети) Левски София (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 10:25 11:25 9:25 Подробности
8 Кръг
26-01-2019 09:00 Славия 2017 (прекадети) Славия (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 14:25 17:25 16:25 Подробности
26-01-2019 13:00 Люлин (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
0:3 12:25 13:25 15:25 Подробности
26-01-2019 13:30 ВШ Владимир Николов (прекадети) Левски София (момчета до 15 г.) Американски колеж
София
0:3 Подробности
9 Кръг
02-02-2019 09:30 Славия (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
02-02-2019 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Славия 2017 (прекадети) Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:13 25:6 Подробности
02-02-2019 13:30 ВШ Владимир Николов (прекадети) Люлин (момчета до 15 г.) Американски колеж
София
0:3 Подробности
10 Кръг
09-02-2019 09:00 Славия 2017 (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 8:25 19:25 25:22 8:25 Подробности
09-02-2019 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 Подробности
09-02-2019 13:30 ВШ Владимир Николов (прекадети) Славия (момчета до 15 г.) Американски колеж
София
0:3 16:25 21:25 23:25 Подробности
12 Кръг
16-02-2019 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
2:3 Подробности
16-02-2019 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) НСА
София, България
2:3 Подробности
16-02-2019 13:00 Люлин (момчета до 15 г.) Славия 2017 (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:0 25:5 25:5 26:16 Подробности
16-02-2019 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) Септември
София, България
1:3 Подробности
10 Кръг
17-02-2019 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 17:25 21:25 21:25 Подробности
13 Кръг
23-02-2019 09:00 Славия (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 16:25 20:25 17:25 Подробности
23-02-2019 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:15 25:18 25:16 Подробности
23-02-2019 12:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) ВШ Владимир Николов (прекадети) Васил Симов
София, България
3:1 25:21 25:16 24:26 25:16 Подробности
24-02-2019 09:00 Славия 2017 (прекадети) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 18:25 15:25 20:25 Подробности
9 Кръг
01-03-2019 17:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) НСА
София, България
3:0 Подробности
11 Кръг
02-03-2019 09:00 Славия 2017 (прекадети) ВШ Владимир Николов (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 Подробности
02-03-2019 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) НСА
София, България
3:0 Подробности
02-03-2019 10:30 Славия (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 17:25 21:25 18:25 Подробности
02-03-2019 15:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 13:25 9:25 17:25 Подробности
8 Кръг
04-03-2019 14:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) 3:2 Подробности
14 Кръг
09-03-2019 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Славия 2017 (прекадети) Арена Исаев
София, България
3:0 Подробности
09-03-2019 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:16 28:26 Подробности
09-03-2019 13:30 ВШ Владимир Николов (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Американски колеж
София
1:3 Подробности
10-03-2019 10:00 Славия (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
3:2 Подробности

Класиране

Държавно първенство (прекадети) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) 14 13 1 41:7 5.8571 816:513 1.5906 40
2 Левски София (момчета до 15 г.) 14 13 1 39:7 5.5714 590:387 1.5245 38
3 Люлин (момчета до 15 г.) 14 9 5 29:16 1.8125 953:799 1.1927 27
4 ЦСКА (момчета до 15 г.) 14 8 6 27:25 1.0800 781:763 1.0236 23
5 Славия (момчета до 15 г.) 14 7 7 24:25 0.9600 645:685 0.9416 20
6 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) 14 3 11 15:34 0.4412 430:600 0.7167 11
7 ВШ Владимир Николов (прекадети) 14 3 11 13:34 0.3824 463:553 0.8373 9
8 Славия 2017 (прекадети) 14 0 14 2:42 0.0476 395:773 0.5110 0


palms bet 7sport.net
Други новини