Държавно първенство (юноши) | Група А
1 Кръг
13-10-2019 14:00 Миньор (юноши) СУ (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 25:22 21:25 22:25 25:23 15:9 Подробности
13-10-2019 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Левски София (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 13:25 15:25 16:25 Подробности
13-10-2019 14:00 ЦСКА (юноши) Славия (юноши) Васил Симов
София, България
1:3 22:25 17:25 27:25 21:25 Подробности
2 Кръг
20-10-2019 14:00 Левски София (юноши) Миньор (юноши) Арена Исаев
София, България
3:0 Подробности
20-10-2019 14:00 Славия (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:22 25:23 25:20 Подробности
20-10-2019 14:00 Пирин (юноши) ЦСКА (юноши) Септември
Разлог, България
3:1 Подробности
3 Кръг
03-11-2019 16:00 Миньор (юноши) Славия (юноши) Панайот Пондалов
София, България
0:3 23:25 21:25 18:25 Подробности
05-11-2019 20:15 СУ (юноши) Левски София (юноши) Христо Ботев
София, България
0:3 24:26 6:25 17:25 Подробности
4 Кръг
10-11-2019 14:00 Славия (юноши) СУ (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:17 25:15 25:19 Подробности
10-11-2019 14:00 Пирин (юноши) Миньор (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
10-11-2019 14:00 ЦСКА (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:12 25:17 25:23 Подробности
5 Кръг
17-11-2019 14:00 Левски София (юноши) Славия (юноши) Арена Исаев
София, България
2:3 Подробности
17-11-2019 14:00 СУ (юноши) Пирин (юноши) Септември
Разлог, България
0:3 22:25 19:25 29:31 Подробности
17-11-2019 14:00 Миньор (юноши) ЦСКА (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 19:25 25:23 32:30 25:27 15:13 Подробности
6 Кръг
24-11-2019 14:00 Пирин (юноши) Левски София (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 25:15 27:25 25:16 Подробности
24-11-2019 14:00 ЦСКА (юноши) СУ (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 21:25 22:25 29:27 25:18 15:12 Подробности
24-11-2019 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Миньор (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:17 25:12 25:23 Подробности
7 Кръг
01-12-2019 14:00 Славия (юноши) Пирин (юноши) Панайот Пондалов
София, България
0:3 16:25 15:25 22:25 Подробности
01-12-2019 14:00 СУ (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3:0 25:18 25:19 28:26 Подробности
02-12-2019 14:00 Левски София (юноши) ЦСКА (юноши) Христо Ботев
София, България
3:0 25:19 25:17 25:16 Подробности
3 Кръг
08-12-2019 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Пирин (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 20:25 24:26 11:25 Подробности
8 Кръг
26-01-2020 14:00 Славия (юноши) ЦСКА (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 29:27 25:21 27:25 Подробности
9 Кръг
02-02-2020 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 17:25 15:25 17:25 Подробности
02-02-2020 14:00 Миньор (юноши) Левски София (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 Подробности
10 Кръг
09-02-2020 14:00 Миньор (юноши) Славия (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 21:25 21:25 Подробности
09-02-2020 14:00 Левски София (юноши) СУ (юноши) Арена Исаев
София, България
3:0 25:11 25:16 25:20 Подробности
10-02-2020 14:00 Пирин (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Септември
Разлог, България
3:1 25:16 22:25 25:19 25:19 Подробности
8 Кръг
12-02-2020 17:00 СУ (юноши) Миньор (юноши) Христо Ботев
София, България
2:3 25:23 23:25 25:22 23:25 13:15 Подробности
11 Кръг
16-02-2020 14:00 Миньор (юноши) Пирин (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 25:15 25:21 22:25 25:21 Подробности
16-02-2020 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 21:25 21:25 21:25 Подробности
17-02-2020 15:00 СУ (юноши) Славия (юноши) Христо Ботев
София, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности
12 Кръг
23-02-2020 14:00 ЦСКА (юноши) Миньор (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
23-02-2020 14:00 СУ (юноши) Пирин (юноши) Христо Ботев
София, България
1:3 Подробности
23-02-2020 14:00 Славия (юноши) Левски София (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:2 22:25 25:19 21:25 25:18 15:10 Подробности
8 Кръг
26-02-2020 13:30 Левски София (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Арена Исаев
София, България
3:0 25:23 25:22 25:10 Подробности
13 Кръг
08-03-2020 14:00 Миньор (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 Подробности
08-03-2020 14:00 Левски София (юноши) Пирин (юноши) Арена Исаев
София, България
3:0 25:23 25:19 25:21 Подробности
27-06-2020 14:00 СУ (юноши) ЦСКА (юноши) Христо Ботев
София, България
0:3 20:25 22:25 22:25 Подробности
14 Кръг
01-07-2020 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) СУ (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:19 31:29 27:25 Подробности
9 Кръг
отл. ЦСКА (юноши) Пирин (юноши) Васил Симов
София, България
Подробности
14 Кръг
отл. Пирин (юноши) Славия (юноши) Септември
Разлог, България
Подробности
отл. ЦСКА (юноши) Левски София (юноши) Васил Симов
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Славия (юноши) 11 10 1 30:8 3.7500 792:620 1.2774 28
2 Левски София (юноши) 11 8 3 28:9 3.1111 604:493 1.2252 26
3 Пирин (юноши) 10 8 2 25:9 2.7778 551:485 1.1361 24
4 ЦСКА (юноши) 10 5 5 19:17 1.1176 667:658 1.0137 15
5 Миньор (юноши) 12 4 8 12:31 0.3871 606:638 0.9498 9
6 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 12 3 9 10:27 0.3704 683:826 0.8269 9
7 СУ (юноши) 12 1 11 10:33 0.3030 750:933 0.8039 6


Други новини