Държавно първенство (кадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
12-10-2019 11:30 Локомотив София (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Локомотив
София, България
3:0 15:12 25:23 25:19 Подробности
12-10-2019 11:30 Славия (кадетки) Ахил Волей (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:23 25:11 20:25 25:17 Подробности
12-10-2019 12:00 ЦСКА (кадетки) Хектор (девойки мл. в) Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:8 25:9 Подробности
2 Кръг
19-10-2019 11:00 Хектор (девойки мл. в) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Триадица
София, България
0:3 6:25 14:25 7:25 Подробности
19-10-2019 12:00 ЦСКА (кадетки) Славия (кадетки) Васил Симов
София, България
3:1 26:28 25:23 26:24 25:20 Подробности
19-10-2019 13:30 Ахил Волей (кадетки) Левски (девойки мл. в.) Академик
София, България
0:3 15:25 13:25 22:25 Подробности
3 Кръг
26-10-2019 11:30 Славия (кадетки) Хектор (девойки мл. в) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
26-10-2019 12:00 ЦПВК (кадетки) Ахил Волей (кадетки) Раковски
София, България
3:0 25:21 25:21 25:16 Подробности
26-10-2019 14:00 Левски (девойки мл. в.) ЦСКА (кадетки) Сиконко
София, България
3:1 25:18 24:26 25:21 25:18 Подробности
4 Кръг
02-11-2019 10:00 Славия (кадетки) Левски (девойки мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 15:25 19:25 10:25 Подробности
02-11-2019 11:30 Ахил Волей (кадетки) Локомотив София (кадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:0 25:17 25:21 25:23 Подробности
02-11-2019 12:00 ЦСКА (кадетки) ЦПВК (кадетки) Раковски
София, България
1:3 25:16 20:25 24:26 18:25 Подробности
5 Кръг
09-11-2019 11:30 Локомотив София (кадетки) ЦСКА (кадетки) Локомотив
София, България
3:1 25:14 21:25 25:22 25:23 Подробности
09-11-2019 12:00 Левски (девойки мл. в.) Хектор (девойки мл. в) Сиконко
София, България
3:0 25:8 25:9 25:8 Подробности
09-11-2019 12:00 ЦПВК (кадетки) Славия (кадетки) Раковски
София, България
3:2 25:22 25:13 21:25 17:25 15:11 Подробности
09-11-2019 13:30 Ахил Волей (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:0 25:17 25:15 30:28 Подробности
6 Кръг
16-11-2019 11:30 Славия (кадетки) Локомотив София (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 23:25 25:12 25:20 25:18 Подробности
16-11-2019 12:00 ЦПВК (кадетки) Левски (девойки мл. в.) Раковски
София, България
0:3 24:26 22:25 21:25 Подробности
16-11-2019 12:00 ЦСКА (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:10 25:13 25:11 Подробности
7 Кръг
23-11-2019 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Славия (кадетки) НСА
София, България
0:3 16:25 21:25 17:25 Подробности
23-11-2019 12:00 ЦПВК (кадетки) Хектор (девойки мл. в) Раковски
София, България
3:0 25:12 25:7 24:4 Подробности
8 Кръг
30-11-2019 11:00 Хектор (девойки мл. в) Ахил Волей (кадетки) НПМГ
София, България
0:3 Подробности
30-11-2019 12:00 ЦПВК (кадетки) Локомотив София (кадетки) Раковски
София, България
0:3 16:25 13:25 14:25 Подробности
9 Кръг
07-12-2019 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) ЦПВК (кадетки) НСА
София, България
0:3 20:25 12:25 21:25 Подробности
07-12-2019 11:30 Локомотив София (кадетки) Хектор (девойки мл. в) Локомотив
София, България
3:0 Подробности
07-12-2019 13:30 Ахил Волей (кадетки) ЦСКА (кадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 15:25 19:25 13:25 Подробности
8 Кръг
11-12-2019 12:00 Левски (девойки мл. в.) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:15 25:9 25:11 Подробности
7 Кръг
11-12-2019 13:30 Локомотив София (кадетки) Левски (девойки мл. в.) Локомотив
София, България
0:3 9:25 14:25 25:27 Подробности
10 Кръг
18-01-2020 10:30 Хектор (девойки мл. в) ЦСКА (кадетки) НПМГ
София, България
0:3 8:25 11:25 10:25 Подробности
18-01-2020 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Локомотив София (кадетки) НСА
София, България
1:3 Подробности
18-01-2020 13:30 Ахил Волей (кадетки) Славия (кадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:1 20:25 25:21 25:19 25:22 Подробности
11 Кръг
25-01-2020 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Хектор (девойки мл. в) НСА
София, България
3:0 25:9 25:10 25:11 Подробности
25-01-2020 14:00 Левски (девойки мл. в.) Ахил Волей (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:18 25:15 25:14 Подробности
12 Кръг
01-02-2020 10:30 Хектор (девойки мл. в) Славия (кадетки) НПМГ
София, България
0:3 Подробности
01-02-2020 13:30 Ахил Волей (кадетки) ЦПВК (кадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
1:3 13:25 25:22 15:25 13:25 Подробности
01-02-2020 14:00 Левски (девойки мл. в.) ЦСКА (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:23 25:20 25:22 Подробности
13 Кръг
08-02-2020 12:00 ЦСКА (кадетки) ЦПВК (кадетки) Васил Симов
София, България
3:0 28:26 28:26 25:23 Подробности
08-02-2020 13:00 Локомотив София (кадетки) Ахил Волей (кадетки) Локомотив
София, България
3:1 25:13 17:25 25:23 25:20 Подробности
08-02-2020 14:00 Левски (девойки мл. в.) Славия (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:18 25:18 25:11 Подробности
14 Кръг
15-02-2020 10:30 Хектор (девойки мл. в) Левски (девойки мл. в.) НПМГ
София, България
0:3 Подробности
15-02-2020 12:00 Славия (кадетки) ЦПВК (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
0:3 24:26 27:29 17:25 Подробности
15-02-2020 12:00 ЦСКА (кадетки) Локомотив София (кадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:16 25:15 Подробности
15-02-2020 14:00 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Ахил Волей (кадетки) Британика Парк Скул
София
1:3 Подробности
15 Кръг
22-02-2020 11:30 Локомотив София (кадетки) Славия (кадетки) Локомотив
София, България
2:3 25:23 25:23 15:25 21:25 9:15 Подробности
22-02-2020 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) ЦСКА (кадетки) НСА
София, България
0:3 15:25 15:25 9:25 Подробности
22-02-2020 14:00 Левски (девойки мл. в.) ЦПВК (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:18 25:13 25:12 Подробности
16 Кръг
29-02-2020 10:00 Славия (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 17:25 25:18 26:24 25:17 Подробности
29-02-2020 10:30 Хектор (девойки мл. в) ЦПВК (кадетки) НПМГ
София, България
0:3 6:25 11:25 8:25 Подробности
29-02-2020 14:00 Левски (девойки мл. в.) Локомотив София (кадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:19 25:10 25:13 Подробности
17 Кръг
07-03-2020 11:30 Локомотив София (кадетки) ЦПВК (кадетки) Локомотив
София, България
3:2 Подробности
07-03-2020 11:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Левски (девойки мл. в.) НСА
София, България
0:3 Подробности
07-03-2020 13:30 Ахил Волей (кадетки) Хектор (девойки мл. в) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:1 25:10 23:25 25:15 25:5 Подробности
11 Кръг
отл. Славия (кадетки) ЦСКА (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
18 Кръг
отл. ЦСКА (кадетки) Ахил Волей (кадетки) Васил Симов
София, България
Подробности
отл. ЦПВК (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Раковски
София, България
Подробности
отл. Хектор (девойки мл. в) Локомотив София (кадетки) НПМГ
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (кадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски (девойки мл. в.) 14 14 0 42:1 42.0000 927:596 1.5554 42
2 ЦСКА (кадетки) 12 8 4 27:13 2.0769 952:763 1.2477 24
3 ЦПВК (кадетки) 13 8 5 26:19 1.3684 899:783 1.1481 24
4 Славия (кадетки) 13 7 6 25:23 1.0870 909:914 0.9945 21
5 Локомотив София (кадетки) 13 7 6 24:23 1.0435 699:773 0.9043 21
6 Ахил Волей (кадетки) 13 6 7 21:24 0.8750 773:847 0.9126 18
7 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) 13 2 11 9:33 0.2727 563:670 0.8403 6
8 Хектор (девойки мл. в) 13 0 13 1:39 0.0256 246:622 0.3955 0


Други новини