Държавно първенство (прекадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
12-10-2019 09:30 Славия (прекадетки) Люлин (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:22 25:21 25:22 Подробности
12-10-2019 10:00 Локомотив София (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Локомотив
София, България
3:2 Подробности
12-10-2019 10:30 ЦПВК (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:12 25:23 25:13 Подробности
12-10-2019 13:30 Академик (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 Подробности
2 Кръг
19-10-2019 09:30 Люлин (прекадетки) Левски (прекадетки) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
2:3 Подробности
19-10-2019 10:00 Барутов Волей (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 23:25 19:25 21:25 Подробности
19-10-2019 10:00 ЦСКА (прекадетки) Славия (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:22 25:20 Подробности
19-10-2019 13:30 Академик (момичета до 15 г.) ЦПВК (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 7:25 12:25 16:25 Подробности
19-10-2019 15:00 Звезди 94 (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 81-во училище
София, България
3:2 18:25 19:25 25:21 25:19 15:13 Подробности
3 Кръг
26-10-2019 09:30 Славия (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
26-10-2019 10:00 Локомотив София (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Локомотив
София, България
3:0 25:15 25:18 25:19 Подробности
26-10-2019 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) НСА
София, България
3:0 Подробности
26-10-2019 10:30 ЦПВК (прекадетки) Люлин (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:13 25:15 25:12 Подробности
26-10-2019 12:00 Левски (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Сиконко
София, България
0:3 22:25 20:25 23:25 Подробности
4 Кръг
02-11-2019 10:00 Локомотив София (прекадетки) Люлин (прекадетки) Локомотив
София, България
3:0 Подробности
02-11-2019 10:30 ЦСКА (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
02-11-2019 12:00 Славия (прекадетки) Левски (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
0:3 Подробности
02-11-2019 14:00 Барутов Волей (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 26:28 21:25 18:25 Подробности
02-11-2019 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:0 Подробности
5 Кръг
09-11-2019 10:00 Локомотив София (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Локомотив
София, България
2:3 12:25 21:25 25:23 25:20 7:15 Подробности
09-11-2019 10:30 ЦПВК (прекадетки) Славия (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:17 25:18 25:20 Подробности
09-11-2019 14:00 Левски (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Сиконко
София, България
3:1 25:22 25:23 24:26 13:25 Подробности
09-11-2019 14:30 Барутов Волей (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) 3:1 Подробности
10-11-2019 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Люлин (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:0 Подробности
6 Кръг
16-11-2019 10:00 Славия (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 14:25 27:25 10:25 12:25 Подробности
16-11-2019 10:00 ЦСКА (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:20 25:23 Подробности
16-11-2019 10:00 Люлин (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) 3:2 25:15 21:25 21:25 25:20 15:4 Подробности
16-11-2019 10:30 ЦПВК (прекадетки) Левски (прекадетки) Раковски
София, България
0:3 15:25 17:25 23:25 Подробности
16-11-2019 15:00 Звезди 94 (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) 81-во училище
София, България
3:0 25:14 25:8 25:22 Подробности
7 Кръг
23-11-2019 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Славия (прекадетки) НСА
София, България
3:0 25:20 25:19 25:19 Подробности
23-11-2019 10:30 ЦПВК (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:19 25:19 25:23 Подробности
23-11-2019 13:30 Академик (момичета до 15 г.) Люлин (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
1:3 Подробности
23-11-2019 14:30 Барутов Волей (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 20:25 20:25 15:25 Подробности
1 Кръг
27-11-2019 ЦСКА (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:1 25:20 22:25 25:23 25:16 Подробности
8 Кръг
30-11-2019 09:30 Славия (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:2 Подробности
30-11-2019 10:00 ЦСКА (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
30-11-2019 10:30 ЦПВК (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) Раковски
София, България
3:0 25:15 25:19 25:9 Подробности
30-11-2019 15:00 Звезди 94 (прекадетки) Люлин (прекадетки) 81-во училище
София, България
3:0 25:12 25:8 25:15 Подробности
9 Кръг
07-12-2019 09:30 Люлин (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
0:3 Подробности
07-12-2019 09:30 Славия (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
07-12-2019 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) НСА
София, България
0:3 16:25 20:25 26:28 Подробности
07-12-2019 10:00 Локомотив София (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Локомотив
София, България
1:3 Подробности
07-12-2019 14:30 Барутов Волей (прекадетки) Левски (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 12:25 2:25 14:25 Подробности
7 Кръг
10-12-2019 12:00 Локомотив София (прекадетки) Левски (прекадетки) Локомотив
София, България
1:3 18:25 17:25 25:21 11:25 Подробности
8 Кръг
11-12-2019 10:30 Левски (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Сиконко
София, България
3:1 25:21 17:25 25:15 25:14 Подробности
10 Кръг
18-01-2020 10:00 Люлин (прекадетки) Славия (прекадетки) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
0:3 Подробности
18-01-2020 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) НСА
София, България
2:3 Подробности
18-01-2020 12:00 Академик (момичета до 15 г.) Левски (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 Подробности
18-01-2020 14:30 Барутов Волей (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 Подробности
18-01-2020 15:00 Звезди 94 (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) 81-во училище
София, България
0:3 20:25 18:25 23:25 Подробности
11 Кръг
25-01-2020 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Американски колеж
София
1:3 25:23 22:25 19:25 21:25 Подробности
25-01-2020 10:30 ЦПВК (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Раковски
София, България
3:0 25:12 25:13 25:12 Подробности
25-01-2020 11:00 Локомотив София (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Локомотив
София, България
3:1 Подробности
25-01-2020 12:00 Левски (прекадетки) Люлин (прекадетки) Сиконко
София, България
3:0 Подробности
12 Кръг
01-02-2020 11:00 Локомотив София (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Локомотив
София, България
3:0 Подробности
01-02-2020 12:00 Левски (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:21 25:18 25:15 Подробности
01-02-2020 14:30 Барутов Волей (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 Подробности
01-02-2020 15:00 Звезди 94 (прекадетки) Славия (прекадетки) 81-во училище
София, България
3:1 28:30 25:14 25:12 25:21 Подробности
13 Кръг
08-02-2020 09:30 Люлин (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
0:3 Подробности
08-02-2020 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) НСА
София, България
3:0 Подробности
08-02-2020 12:00 Левски (прекадетки) Славия (прекадетки) Сиконко
София, България
3:0 25:15 25:22 25:18 Подробности
08-02-2020 15:00 Звезди 94 (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) 81-во училище
София, България
3:1 24:26 25:21 25:12 25:7 Подробности
12 Кръг
09-02-2020 10:00 Люлин (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
0:3 Подробности
14 Кръг
15-02-2020 09:30 Люлин (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 0:3 Подробности
15-02-2020 10:00 ЦСКА (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:10 25:12 Подробности
15-02-2020 10:00 Славия (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
0:3 5:25 19:25 21:25 Подробности
15-02-2020 13:30 Академик (момичета до 15 г.) Барутов Волей (прекадетки) 0:3 Подробности
15-02-2020 15:00 Звезди 94 (прекадетки) Левски (прекадетки) 81-во училище
София, България
0:3 8:25 10:25 19:25 Подробности
13 Кръг
16-02-2020 12:30 ЦСКА (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Васил Симов
София, България
2:3 25:19 25:23 26:28 9:25 15:17 Подробности
15 Кръг
22-02-2020 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) НСА
София, България
1:3 25:19 17:25 19:25 18:25 Подробности
22-02-2020 10:00 Локомотив София (прекадетки) Славия (прекадетки) Локомотив
София, България
3:1 Подробности
22-02-2020 12:00 Левски (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Сиконко
София, България
2:3 25:16 25:18 15:25 20:25 9:15 Подробности
22-02-2020 13:30 Академик (момичета до 15 г.) Звезди 94 (прекадетки) 0:3 Подробности
22-02-2020 14:30 Барутов Волей (прекадетки) Люлин (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
Подробности
16 Кръг
29-02-2020 09:30 Люлин (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
Подробности
29-02-2020 10:00 ЦСКА (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Васил Симов
София, България
Подробности
29-02-2020 12:00 Левски (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) Сиконко
София, България
Подробности
29-02-2020 12:00 Славия (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
29-02-2020 15:30 Звезди 94 (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) 81-во училище
София, България
Подробности
17 Кръг
07-03-2020 09:30 Люлин (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
Подробности
07-03-2020 10:00 Локомотив София (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Локомотив
София, България
Подробности
07-03-2020 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Левски (прекадетки) НСА
София, България
Подробности
07-03-2020 12:00 ЦСКА (прекадетки) Академик (момичета до 15 г.) Васил Симов
София, България
Подробности
07-03-2020 13:30 Барутов Волей (прекадетки) Славия (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
Подробности
11 Кръг
11-03-2020 10:00 Славия (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
18 Кръг
14-03-2020 10:00 ЦСКА (прекадетки) Люлин (прекадетки) Армеец
София, България
Подробности
14-03-2020 10:30 ЦПВК (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Раковски
София, България
Подробности
14-03-2020 13:30 Академик (момичета до 15 г.) Славия (прекадетки) Спортна София - Зона Б5
София, България
Подробности
14-03-2020 14:30 Барутов Волей (прекадетки) Левски (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
Подробности
14-03-2020 15:00 Звезди 94 (прекадетки) Локомотив София (прекадетки) 81-во училище
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (прекадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски (прекадетки) 15 13 2 41:11 3.7273 809:645 1.2543 39
2 ЦПВК (прекадетки) 15 13 2 39:10 3.9000 944:695 1.3583 37
3 ЦСКА (прекадетки) 14 12 2 38:10 3.8000 903:774 1.1667 36
4 Локомотив София (прекадетки) 15 10 5 34:22 1.5455 490:532 0.9211 29
5 Звезди 94 (прекадетки) 15 10 5 32:22 1.4545 969:886 1.0937 29
6 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 15 7 8 30:24 1.2500 538:597 0.9012 24
7 Славия (прекадетки) 14 4 10 16:32 0.5000 488:643 0.7589 11
8 Барутов Волей (прекадетки) 14 2 12 12:37 0.3243 414:584 0.7089 8
9 Люлин (прекадетки) 14 2 12 8:39 0.2051 247:314 0.7866 6
10 Академик (момичета до 15 г.) 15 0 15 2:45 0.0444 168:300 0.5600 0


Други новини