Държавно първенство (юноши) | Група Е
1 Кръг
20-10-2019 14:00 Троян Волей (юноши) Ботев Враца (юноши) 3:2 Подробности
20-10-2019 14:00 Град (юноши) Тетевен (юноши) 0:3 20:25 17:25 21:25 Подробности
2 Кръг
02-11-2019 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:0 25:20 25:16 26:24 Подробности
03-11-2019 14:00 Троян Волей (юноши) Тетевен (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 10:25 12:25 19:25 Подробности
03-11-2019 14:00 Монтана (юноши) Град (юноши) Огоста
Монтана, България
3:1 25:15 21:25 25:23 25:19 Подробности
3 Кръг
10-11-2019 14:00 Тетевен (юноши) Монтана (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:14 25:19 26:24 Подробности
10-11-2019 14:00 Град (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала
Белоградчик, България
3:1 25:22 16:25 25:17 25:15 Подробности
17-11-2019 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Троян Волей (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:0 25:16 25:23 25:10 Подробности
4 Кръг
24-11-2019 14:00 Троян Волей (юноши) Монтана (юноши) 0:3 23:25 18:25 20:25 Подробности
24-11-2019 14:00 Тетевен (юноши) Ботев Враца (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:19 25:20 25:21 Подробности
24-11-2019 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Град (юноши) 1:3 25:23 15:25 12:25 14:25 Подробности
5 Кръг
01-12-2019 14:00 Град (юноши) Троян Волей (юноши) 3:0 25:23 25:13 25:20 Подробности
01-12-2019 14:00 Тетевен (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:11 25:17 25:20 Подробности
01-12-2019 14:00 Монтана (юноши) Ботев Враца (юноши) 3:0 Подробности
1 Кръг
08-12-2019 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
0:3 17:25 13:25 22:25 Подробности
6 Кръг
09-02-2020 14:00 Тетевен (юноши) Град (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:15 25:17 25:17 Подробности
09-02-2020 14:00 Монтана (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) 3:0 Подробности
09-02-2020 14:00 Ботев Враца (юноши) Троян Волей (юноши) 3:1 21:25 25:23 25:18 27:25 Подробности
7 Кръг
16-02-2020 14:00 Град (юноши) Монтана (юноши) 0:3 Подробности
16-02-2020 14:00 Ботев Враца (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) 0:3 17:25 17:25 19:25 Подробности
8 Кръг
23-02-2020 14:00 Монтана (юноши) Тетевен (юноши) Подробности
23-02-2020 14:00 Ботев Враца (юноши) Град (юноши) Подробности
23-02-2020 14:00 Троян Волей (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Подробности
7 Кръг
03-03-2020 14:00 Троян Волей (юноши) Тетевен (юноши) Подробности
9 Кръг
08-03-2020 14:00 Монтана (юноши) Троян Волей (юноши) Подробности
08-03-2020 14:00 Ботев Враца (юноши) Тетевен (юноши) Подробности
08-03-2020 14:00 Град (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Подробности
10 Кръг
15-03-2020 14:00 Троян Волей (юноши) Град (юноши) Подробности
15-03-2020 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
Подробности
15-03-2020 14:00 Ботев Враца (юноши) Монтана (юноши) Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група Е
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Тетевен (юноши) 6 6 0 18:0 451:313 1.4409 18
2 Монтана (юноши) 7 6 1 18:4 4.5000 303:271 1.1181 18
3 Локомотив Червен бряг (юноши) 7 3 4 10:12 0.8333 392:410 0.9561 9
4 Град (юноши) 7 3 4 10:14 0.7143 453:447 1.0134 9
5 Ботев Враца (юноши) 7 1 6 6:19 0.3158 350:408 0.8578 4
6 Троян Волей (юноши) 6 1 5 4:17 0.2353 298:398 0.7487 2


Други новини