Държавно първенство (юноши) | Група А-1
1 Кръг
31-01-2021 14:00 Левски София (юноши) ВА Стойчев-Казийски (юноши) Левски-София
София, България
3:0 25:17 25:17 25:18 Подробности
2 Кръг
07-02-2021 14:00 Левски София (юноши) ЦСКА (юноши) Левски-София
София, България
3:0 25:10 25:17 25:17 Подробности
07-02-2021 18:00 ВА Стойчев-Казийски (юноши) Миньор (юноши) Британика Парк Скул
София
3:2 25:27 25:21 25:20 15:25 15:13 Подробности
1 Кръг
11-02-2021 16:00 ЦСКА (юноши) Миньор (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
3 Кръг
14-02-2021 14:00 ЦСКА (юноши) ВА Стойчев-Казийски (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 25:21 23:25 25:19 25:11 Подробности
14-02-2021 14:00 Миньор (юноши) Левски София (юноши) Кракра
Перник, България
0:3 20:25 20:25 19:25 Подробности
4 Кръг
21-02-2021 14:00 Миньор (юноши) ЦСКА (юноши) Кракра
Перник, България
1:3 18:25 25:21 21:25 23:25 Подробности
21-02-2021 14:00 ВА Стойчев-Казийски (юноши) Левски София (юноши) Британика Парк Скул
София
0:3 16:25 19:25 19:25 Подробности
5 Кръг
28-02-2021 14:00 Миньор (юноши) ВА Стойчев-Казийски (юноши) Кракра
Перник, България
3:2 25:19 25:17 21:25 14:25 15:11 Подробности
28-02-2021 14:00 ЦСКА (юноши) Левски София (юноши) Васил Симов
София, България
0:3 12:25 16:25 16:25 Подробности
6 Кръг
07-03-2021 14:00 Левски София (юноши) Миньор (юноши) Левски-София
София, България
3:0 25:17 25:15 25:15 Подробности
08-03-2021 18:30 ВА Стойчев-Казийски (юноши) ЦСКА (юноши) Британика Парк Скул
София
3:0 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (юноши) 6 6 0 18:0 450:300 1.5000 18
2 ЦСКА (юноши) 6 3 3 9:11 0.8182 282:313 0.9010 9
3 ВА Стойчев-Казийски (юноши) 6 2 4 9:14 0.6429 384:454 0.8458 6
4 Миньор (юноши) 6 1 5 6:17 0.3529 399:448 0.8906 3


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини