Държавно първенство (юноши) | Група А-2
1 Кръг
31-01-2021 14:00 Славия (юноши) Люлин Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:16 25:18 25:17 Подробности
02-02-2021 14:00 Пирин (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Септември
Разлог, България
3:1 26:28 26:24 25:13 32:30 Подробности
2 Кръг
07-02-2021 14:00 Люлин Марек Юнион-Ивкони (юноши) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:1 17:25 25:23 25:18 25:21 Подробности
07-02-2021 14:00 Славия (юноши) Пирин (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:14 25:13 25:17 Подробности
3 Кръг
14-02-2021 14:00 Пирин (юноши) Люлин Септември
Разлог, България
3:1 25:23 25:13 18:25 25:23 Подробности
14-02-2021 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 24:26 18:25 22:25 Подробности
4 Кръг
21-02-2021 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Пирин (юноши) Спортна
Дупница, България
3:1 Подробности
21-02-2021 14:00 Люлин Славия (юноши) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
2:3 25:23 24:26 25:21 19:25 12:15 Подробности
6 Кръг
07-03-2021 14:00 Люлин Пирин (юноши) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:1 Подробности
08-03-2021 14:00 Славия (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:8 25:22 25:22 Подробности
5 Кръг
14-03-2021 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Люлин Спортна
Дупница, България
0:3 Подробности
14-03-2021 14:00 Пирин (юноши) Славия (юноши) Септември
Разлог, България
0:3 14:25 17:25 26:28 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Славия (юноши) 6 6 0 18:2 9.0000 489:373 1.3110 17
2 Люлин 6 3 3 12:11 1.0909 332:365 0.9096 10
3 Пирин (юноши) 6 2 4 8:14 0.5714 303:332 0.9127 6
4 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 6 1 5 5:16 0.3125 298:352 0.8466 3


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини