Държавно първенство (девойки) | Група Д
1 Кръг
31-01-2021 14:00 Перун (девойки) Варна ДКС (девойки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 Подробности
31-01-2021 14:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дунав (девойки) Младост
Шумен, България
0:3 18:25 5:25 10:25 Подробности
2 Кръг
07-02-2021 10:00 Перун (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:10 25:15 25:14 Подробности
3 Кръг
08-02-2021 10:30 Варна ДКС (девойки) Дунав (девойки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 Подробности
08-02-2021 14:00 Перун (девойки) Дунав (девойки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:14 25:18 25:20 Подробности
4 Кръг
14-02-2021 14:00 Дунав (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Иван Ханджиев
Русе, България
3:0 25:9 25:22 25:10 Подробности
14-02-2021 14:00 Варна ДКС (девойки) Перун (девойки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 Подробности
2 Кръг
20-02-2021 14:00 Варна ДКС (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:7 25:12 25:16 Подробности
5 Кръг
21-02-2021 14:00 Дунав (девойки) Перун (девойки) Иван Ханджиев
Русе, България
3:2 Подробности
21-02-2021 14:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Варна ДКС (девойки) Младост
Шумен, България
0:3 6:25 13:25 20:25 Подробности
6 Кръг
28-02-2021 13:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Перун (девойки) Младост
Шумен, България
0:3 Подробности
28-02-2021 14:30 Дунав (девойки) Варна ДКС (девойки) Иван Ханджиев
Русе, България
2:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки) | Група Д
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Перун (девойки) 6 5 1 17:3 5.6667 150:91 1.6484 16
2 Варна ДКС (девойки) 6 4 2 12:8 1.5000 150:74 2.0270 11
3 Дунав (девойки) 6 3 3 11:11 1.0000 202:149 1.3557 9
4 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 6 0 6 0:18 0.0000 187:375 0.4987 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини