Държавно първенство (юноши) | Група Д
3 Кръг
15-02-2021 14:00 Черно море (юноши) Перун (юноши) Иван Ханджиев
Русе, България
3:0 Подробности
1 Кръг
22-02-2021 10:30 Черно море (юноши) Хан Аспарух (юноши) Иван Ханджиев
Русе, България
3:0 Подробности
22-02-2021 12:30 Дунав (юноши) Черно море (юноши) Иван Ханджиев
Русе, България
0:3 Подробности
2 Кръг
22-02-2021 14:30 Хан Аспарух (юноши) Перун (юноши) Иван Ханджиев
Русе, България
3:1 Подробности
22-02-2021 16:30 Перун (юноши) Дунав (юноши) Иван Ханджиев
Русе, България
0:3 Подробности
3 Кръг
23-02-2021 10:30 Дунав (юноши) Хан Аспарух (юноши) Иван Ханджиев
Русе, България
3:0 Подробности
4 Кръг
08-03-2021 09:30 Перун (юноши) Черно море (юноши) 0:3 Подробности
08-03-2021 11:30 Дунав (юноши) Хан Аспарух (юноши) 3:0 Подробности
5 Кръг
08-03-2021 15:00 Черно море (юноши) Хан Аспарух (юноши) 3:0 Подробности
08-03-2021 17:00 Перун (юноши) Дунав (юноши) 0:3 Подробности
6 Кръг
09-03-2021 09:30 Дунав (юноши) Черно море (юноши) 1:3 Подробности
09-03-2021 11:30 Хан Аспарух (юноши) Перун (юноши) 3:1 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група Д
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Черно море (юноши) 6 6 0 18:1 18.0000 0:0 18
2 Дунав (юноши) 6 4 2 13:6 2.1667 0:0 12
3 Хан Аспарух (юноши) 6 2 4 6:14 0.4286 0:0 6
4 Перун (юноши) 6 0 6 2:18 0.1111 0:0 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини