Държавно първенство (девойки) | Група А-1
1 Кръг
14-02-2021 10:30 ЦСКА (девойки) Ахил Волей (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
14-02-2021 13:00 Хектор (девойки) Марица (девойки) НПМГ
София, България
0:3 10:25 7:25 18:25 Подробности
2 Кръг
21-02-2021 11:00 Хектор (девойки) Ахил Волей (девойки) НПМГ
София, България
0:3 16:25 18:25 15:25 Подробности
21-02-2021 12:00 ЦСКА (девойки) Марица (девойки) Васил Симов
София, България
3:1 25:27 25:14 25:17 25:21 Подробности
3 Кръг
28-02-2021 10:30 ЦСКА (девойки) Хектор (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
28-02-2021 14:00 Ахил Волей (девойки) Марица (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 10:25 18:25 17:25 Подробности
4 Кръг
07-03-2021 13:00 Ахил Волей (девойки) ЦСКА (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
1:3 Подробности
07-03-2021 13:00 Хектор (девойки) Марица (девойки) НПМГ
София, България
0:3 16:25 11:25 15:25 Подробности
5 Кръг
14-03-2021 14:00 Ахил Волей (девойки) Хектор (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:0 25:15 25:7 25:16 Подробности
6 Кръг
21-03-2021 Хектор (девойки) ЦСКА (девойки) НПМГ
София, България
0:3 Подробности
21-03-2021 14:00 Марица (девойки) Ахил Волей (девойки) Спортна зала Сила
Пловдив
3:2 24:26 25:14 25:22 20:25 15:12 Подробности
5 Кръг
24-03-2021 11:30 ЦСКА (девойки) Марица (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:23 25:19 25:20 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки) | Група А-1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (девойки) 6 6 0 18:2 9.0000 175:141 1.2411 18
2 Марица (девойки) 6 4 2 13:8 1.6250 475:396 1.1995 11
3 Ахил Волей (девойки) 6 2 4 9:12 0.7500 294:271 1.0849 7
4 Хектор (девойки) 6 0 6 0:18 0.0000 164:300 0.5467 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини