Регион Витоша (прекадетки) | Група А
1 Кръг
30-01-2021 10:00 ЦСКА (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Васил Симов
София, България
0:3 14:25 12:25 20:25 Подробности
30-01-2021 14:30 Барутов Волей (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
1:3 Подробности
2 Кръг
06-02-2021 14:30 Барутов Волей (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
0:3 Подробности
3 Кръг
13-02-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) НСА
София, България
3:1 25:23 25:18 19:25 27:25 Подробности
4 Кръг
20-02-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) НСА
София, България
3:1 Подробности
20-02-2021 11:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Локомотив
София, България
3:0 25:14 25:16 25:23 Подробности
3 Кръг
03-03-2021 10:00 ЦСКА (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
2 Кръг
13-03-2021 13:00 Локомотив 1929 (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Локомотив
София, България
3:0 Подробности
6 Кръг
14-03-2021 15:00 Барутов Волей (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) ЧОУ Азбуки, Мусагеница
София
1:3 Подробности
5 Кръг
20-03-2021 10:00 ЦСКА (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:2 18:25 23:25 25:19 27:25 15:6 Подробности
20-03-2021 16:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Барутов Волей (прекадетки) Британика Парк Скул
София
3:0 Подробности
6 Кръг
27-03-2021 11:30 Локомотив 1929 (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Локомотив
София, България
0:3 Подробности

Класиране

Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 6 6 0 18:2 9.0000 171:137 1.2482 18
2 Локомотив 1929 (прекадетки) 6 3 3 12:10 1.2000 266:257 1.0350 10
3 ЦСКА (прекадетки) 6 3 3 10:13 0.7692 154:175 0.8800 8
4 Барутов Волей (прекадетки) 6 0 6 3:18 0.1667 53:75 0.7067 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини