Регион Витоша (прекадетки) | Първа четворка
1 Кръг
14-04-2021 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Левски (прекадетки) Христо Ботев
София, България
1:3 17:25 25:22 22:25 20:25 Подробности
14-04-2021 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Христо Ботев
София, България
0:3 18:25 18:25 14:25 Подробности
2 Кръг
15-04-2021 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Христо Ботев
София, България
0:3 19:25 12:25 24:26 Подробности
15-04-2021 14:30 ЦПВК (прекадетки) Левски (прекадетки) Христо Ботев
София, България
3:0 25:18 25:17 25:18 Подробности
3 Кръг
16-04-2021 10:00 Левски (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Христо Ботев
София, България
1:3 25:22 17:25 19:25 22:25 Подробности
16-04-2021 11:30 ЦПВК (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Христо Ботев
София, България
3:0 25:19 25:22 25:19 Подробности

Класиране

Регион Витоша (прекадетки) | Първа четворка
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦПВК (прекадетки) 3 3 0 9:0 225:163 1.3804 9
2 Локомотив 1929 (прекадетки) 3 2 1 6:4 1.5000 223:213 1.0469 6
3 Левски (прекадетки) 3 1 2 4:7 0.5714 233:256 0.9102 3
4 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 3 0 3 1:9 0.1111 199:248 0.8024 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини