Регион Витоша (прекадети) | Пролетен полусезон
1 Кръг
17-03-2021 10:00 Славия (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 11:25 14:25 14:25 Подробности
2 Кръг
20-03-2021 10:00 ЦСКА (прекадети) Левски София (прекадети) Васил Симов
София, България
1:3 Подробности
1 Кръг
24-03-2021 10:00 Люлин (прекадети) ЦСКА (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:1 Подробности
3 Кръг
27-03-2021 10:00 Левски София (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:13 25:13 25:18 Подробности
27-03-2021 11:00 Люлин (прекадети) Славия (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:0 25:12 25:18 25:16 Подробности
4 Кръг
31-03-2021 11:00 Славия (прекадети) Левски София (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 24:26 25:27 14:25 Подробности
5 Кръг
03-04-2021 10:00 ЦСКА (прекадети) Славия (прекадети) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
03-04-2021 10:00 Левски София (прекадети) Люлин (прекадети) Левски София
София, България
3:1 Подробности
4 Кръг
21-04-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) ЦСКА (прекадети) НСА
София, България
3:1 Подробности
2 Кръг
24-04-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Люлин (прекадети) НСА
София, България
3:0 Подробности

Класиране

Регион Витоша (прекадети) | Пролетен полусезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини