Държавно първенство (девойки) | Финален турнир, първа четворка
1 Кръг
07-04-2021 11:30 Локомотив 1929 (девойки) Славия 2017 (девойки) Христо Ботев
София, България
1:3 20:25 25:21 17:25 15:24 Подробности
2 Кръг
08-04-2021 14:00 Славия 2017 (девойки) Марица (девойки) Христо Ботев
София, България
3:1 17:25 25:17 26:24 25:19 Подробности
08-04-2021 15:30 ЦСКА (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Христо Ботев
София, България
3:0 25:19 25:9 25:22 Подробности
3 Кръг
09-04-2021 11:30 Славия 2017 (девойки) ЦСКА (девойки) Христо Ботев
София, България
0:3 15:25 18:25 14:25 Подробности
09-04-2021 14:00 Локомотив 1929 (девойки) Марица (девойки) Христо Ботев
София, България
1:3 22:25 19:25 25:20 21:25 Подробности
1 Кръг
10-04-2021 12:00 ЦСКА (девойки) Марица (девойки) Христо Ботев
София, България
1:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки) | Финален турнир, първа четворка
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (девойки) 3 2 1 7:3 2.3333 150:97 1.5464 6
2 Марица (девойки) 3 2 1 7:5 1.4000 180:180 1.0000 6
3 Славия 2017 (девойки) 3 2 1 6:5 1.2000 235:237 0.9916 6
4 Локомотив 1929 (девойки) 3 0 3 2:9 0.2222 214:265 0.8075 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини