Квалификационен турнир, кадети, група Б
1 Кръг
10-04-2021 15:00 Виктория Волей (кадети) Дунав (кадети) 3:2 Подробности
10-04-2021 16:30 Люлин (кадети) Нефтохимик 2010 (кадети) 3:1 Подробности
2 Кръг
11-04-2021 10:00 Дунав (кадети) Нефтохимик 2010 (кадети) 3:0 Подробности
11-04-2021 11:30 Виктория Волей (кадети) Люлин (кадети) 3:0 Подробности
3 Кръг
11-04-2021 16:00 Люлин (кадети) Дунав (кадети) 0:3 Подробности
11-04-2021 17:30 Нефтохимик 2010 (кадети) Виктория Волей (кадети) 0:3 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, кадети, група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Виктория Волей (кадети) 3 3 0 9:2 4.5000 0:0 8
2 Дунав (кадети) 3 2 1 8:3 2.6667 0:0 7
3 Люлин (кадети) 3 1 2 3:7 0.4286 0:0 3
4 Нефтохимик 2010 (кадети) 3 0 3 1:9 0.1111 0:0 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини