Квалификационен турнир, кадети, група В
1 Кръг
10-04-2021 15:00 Левски София (кадети) Славия (кадети) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:12 25:17 25:15 Подробности
10-04-2021 16:30 Арда (кадети) Миньор (кадети) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
2 Кръг
11-04-2021 10:00 Славия (кадети) Миньор (кадети) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:15 25:15 25:19 Подробности
11-04-2021 11:30 Левски София (кадети) Арда (кадети) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:17 30:28 25:21 Подробности
3 Кръг
11-04-2021 16:00 Арда (кадети) Славия (кадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 12:25 13:25 18:25 Подробности
11-04-2021 17:30 Миньор (кадети) Левски София (кадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, кадети, група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (кадети) 3 3 0 9:0 155:110 1.4091 9
2 Славия (кадети) 3 2 1 6:3 2.0000 194:167 1.1617 6
3 Арда (кадети) 3 1 2 3:6 0.5000 109:155 0.7032 3
4 Миньор (кадети) 3 0 3 0:9 0.0000 49:75 0.6533 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини