Държавно първенство (юноши) | Квалификационен турнир, юноши, група К
1 Кръг
17-04-2021 15:00 Монтана (юноши) Левски-2005 Спортна
Дупница, България
3:0 25:9 25:18 25:16 Подробности
17-04-2021 16:30 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Арда (юноши) Спортна
Дупница, България
3:2 25:22 20:25 16:25 25:11 15:7 Подробности
2 Кръг
18-04-2021 09:30 Левски-2005 Арда (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 13:25 14:25 25:23 13:25 Подробности
18-04-2021 11:00 Монтана (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 13:25 21:25 14:25 Подробности
3 Кръг
18-04-2021 15:00 Арда (юноши) Монтана (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:15 25:21 Подробности
18-04-2021 16:30 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Левски-2005 Спортна
Дупница, България
3:1 22:25 25:14 25:15 25:9 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Квалификационен турнир, юноши, група К
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3 3 0 9:3 3.0000 273:201 1.3582 8
2 Арда (юноши) 3 2 1 8:4 2.0000 263:222 1.1847 7
3 Монтана (юноши) 3 1 2 3:6 0.5000 179:193 0.9275 3
4 Левски-2005 3 0 3 2:9 0.2222 171:270 0.6333 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини