Държавно първенство (девойки) | Квалификационен турнир, девойки, група З
1 Кръг
18-04-2021 15:00 Велбъжд (девойки) Дунав (девойки) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:9 25:16 25:22 Подробности
18-04-2021 16:30 Берое (девойки) ЦПВК (девойки) Чавдар
Етрополе, България
0:3 9:25 23:25 19:25 Подробности
2 Кръг
19-04-2021 09:30 Дунав (девойки) ЦПВК (девойки) Чавдар
Етрополе, България
0:3 15:25 20:25 6:25 Подробности
19-04-2021 11:00 Велбъжд (девойки) Берое (девойки) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:22 25:8 25:10 Подробности
3 Кръг
19-04-2021 15:00 Берое (девойки) Дунав (девойки) Чавдар
Етрополе, България
1:3 13:25 25:16 24:26 20:25 Подробности
19-04-2021 16:30 ЦПВК (девойки) Велбъжд (девойки) Чавдар
Етрополе, България
3:0 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки) | Квалификационен турнир, девойки, група З
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦПВК (девойки) 3 3 0 9:0 150:92 1.6304 9
2 Велбъжд (девойки) 3 2 1 6:3 2.0000 150:87 1.7241 6
3 Дунав (девойки) 3 1 2 3:7 0.4286 180:232 0.7759 3
4 Берое (девойки) 3 0 3 1:9 0.1111 173:242 0.7149 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини