Държавно първенство (девойки) | Допълнителен квалификационен турнир, девойки, група М
1 Кръг
24-04-2021 15:00 ЦПВК (девойки) Ахил Волей (девойки) Чавдар
Етрополе, България
0:3 23:25 19:25 25:27 Подробности
24-04-2021 16:30 Бдин Вида (девойки) Хебър (девойки) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:15 25:17 25:16 Подробности
2 Кръг
25-04-2021 09:30 Ахил Волей (девойки) Хебър (девойки) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:17 25:19 25:5 Подробности
25-04-2021 11:00 ЦПВК (девойки) Бдин Вида (девойки) Чавдар
Етрополе, България
1:3 26:24 23:25 19:25 19:25 Подробности
3 Кръг
25-04-2021 15:00 Бдин Вида (девойки) Ахил Волей (девойки) Чавдар
Етрополе, България
3:2 18:25 25:19 18:25 25:23 15:11 Подробности
25-04-2021 16:30 Хебър (девойки) ЦПВК (девойки) Чавдар
Етрополе, България
0:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки) | Допълнителен квалификационен турнир, девойки, група М
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Бдин Вида (девойки) 3 3 0 9:3 3.0000 275:238 1.1555 8
2 Ахил Волей (девойки) 3 2 1 8:3 2.6667 255:209 1.2201 7
3 ЦПВК (девойки) 3 1 2 4:6 0.6667 154:176 0.8750 3
4 Хебър (девойки) 3 0 3 0:9 0.0000 89:150 0.5933 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини