Квалификационен турнир, прекадети, група В
1 Кръг
08-05-2021 10:00 Етрополе (прекадети) Ботев Луковит (прекадети) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:16 25:15 25:15 Подробности
08-05-2021 12:00 Хебър (прекадети) Добруджа 07 (прекадети) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:22 25:15 25:22 Подробности
2 Кръг
08-05-2021 17:00 Добруджа 07 (прекадети) Ботев Луковит (прекадети) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:19 25:16 25:13 Подробности
08-05-2021 18:30 Хебър (прекадети) Етрополе (прекадети) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:19 25:18 25:17 Подробности
3 Кръг
09-05-2021 10:00 Етрополе (прекадети) Добруджа 07 (прекадети) Чавдар
Етрополе, България
3:2 25:21 20:25 25:18 18:25 15:13 Подробности
09-05-2021 11:30 Ботев Луковит (прекадети) Хебър (прекадети) Чавдар
Етрополе, България
0:3 18:25 16:25 24:26 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, прекадети, група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Хебър (прекадети) 3 3 0 9:0 226:171 1.3216 9
2 Етрополе (прекадети) 3 2 1 6:5 1.2000 232:223 1.0404 5
3 Добруджа 07 (прекадети) 3 1 2 5:6 0.8333 236:226 1.0442 4
4 Ботев Луковит (прекадети) 3 0 3 0:9 0.0000 152:226 0.6726 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини