Финален турнир, юноши | Група А
1 Кръг
12-05-2021 11:00 Левски София (юноши) Черно море (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:16 25:22 25:14 Подробности
12-05-2021 13:00 Люлин ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
2:3 19:25 16:25 25:20 25:19 3:15 Подробности
2 Кръг
13-05-2021 11:00 Черно море (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 21:25 22:25 18:25 Подробности
13-05-2021 13:00 Левски София (юноши) Люлин Спортна
Дупница, България
3:0 25:16 25:18 25:14 Подробности
3 Кръг
14-05-2021 11:00 Люлин Черно море (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 16:25 21:25 25:19 20:25 Подробности
14-05-2021 13:00 ЦСКА (юноши) Левски София (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 12:25 19:25 14:25 Подробности

Класиране

Финален турнир, юноши | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (юноши) 3 3 0 9:0 225:145 1.5517 9
2 ЦСКА (юноши) 3 2 1 6:5 1.2000 224:224 1.0000 5
3 Черно море (юноши) 3 1 2 3:7 0.4286 207:232 0.8922 3
4 Люлин 3 0 3 3:9 0.3333 218:273 0.7985 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини