Финален турнир, девойки | Група А
1 Кръг
12-05-2021 16:00 ЦСКА (девойки) Ахил Волей (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:12 25:15 25:16 Подробности
12-05-2021 18:00 Марица (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:11 25:20 25:12 Подробности
2 Кръг
13-05-2021 16:00 ЦСКА (девойки) Марица (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 27:25 25:21 25:20 Подробности
13-05-2021 18:00 Ахил Волей (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Васил Симов
София, България
2:3 22:25 25:20 12:25 25:22 16:18 Подробности
3 Кръг
14-05-2021 16:00 Локомотив 1929 (девойки) ЦСКА (девойки) Васил Симов
София, България
0:3 21:25 15:25 19:25 Подробности
14-05-2021 18:00 Марица (девойки) Ахил Волей (девойки) Васил Симов
София, България
3:1 25:13 21:25 25:20 25:18 Подробности

Класиране

Финален турнир, девойки | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (девойки) 3 3 0 9:0 227:164 1.3841 9
2 Марица (девойки) 3 2 1 6:4 1.5000 237:196 1.2092 6
3 Локомотив 1929 (девойки) 3 1 2 3:8 0.3750 208:250 0.8320 2
4 Ахил Волей (девойки) 3 0 3 3:9 0.3333 219:281 0.7794 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини