Финален турнир, девойки | Група Б
1 Кръг
12-05-2021 15:00 Славия (девойки) Бдин Вида (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:17 25:18 25:12 Подробности
12-05-2021 17:00 Казанлък Волей (девойки) Велбъжд (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:18 25:10 25:16 Подробности
2 Кръг
13-05-2021 15:00 Бдин Вида (девойки) Велбъжд (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:15 25:19 16:25 27:25 Подробности
13-05-2021 17:00 Славия (девойки) Казанлък Волей (девойки) Панайот Пондалов
София, България
2:3 23:25 25:21 25:19 12:25 15:17 Подробности
3 Кръг
14-05-2021 15:00 Казанлък Волей (девойки) Бдин Вида (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:19 25:19 25:21 Подробности
14-05-2021 17:00 Велбъжд (девойки) Славия (девойки) Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:22 25:22 15:25 16:25 10:15 Подробности

Класиране

Финален турнир, девойки | Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Казанлък Волей (девойки) 3 3 0 9:2 4.5000 257:203 1.2660 8
2 Славия (девойки) 3 2 1 8:5 1.6000 284:245 1.1592 6
3 Бдин Вида (девойки) 3 1 2 3:7 0.4286 199:234 0.8504 3
4 Велбъжд (девойки) 3 0 3 3:9 0.3333 219:277 0.7906 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини