Квалификационен турнир, прекадетки, група А
1 Кръг
22-05-2021 15:00 Пирин (прекадетки) Левски (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 22:25 14:25 12:25 Подробности
22-05-2021 16:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Левски София
София, България
1:3 19:25 25:21 16:25 16:25 Подробности
2 Кръг
23-05-2021 09:30 ЦСКА (прекадетки) Левски (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 15:25 21:25 15:25 Подробности
23-05-2021 11:00 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) Пирин (прекадетки) Левски София
София, България
3:2 17:25 25:12 26:24 24:26 15:10 Подробности
3 Кръг
23-05-2021 15:00 Левски (прекадетки) ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:6 25:12 25:11 Подробности
23-05-2021 16:30 Пирин (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Левски София
София, България
1:3 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, прекадетки, група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски (прекадетки) 3 3 0 9:0 225:128 1.7578 9
2 ЦСКА (прекадетки) 3 2 1 6:5 1.2000 147:151 0.9735 6
3 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) 3 1 2 4:8 0.5000 212:268 0.7910 2
4 Пирин (прекадетки) 3 0 3 3:9 0.3333 145:182 0.7967 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини