Квалификационен турнир, прекадетки, група Д
1 Кръг
22-05-2021 15:00 Тони Спорт (прекадетки) Берое (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:2 25:21 26:24 17:25 16:25 15:7 Подробности
22-05-2021 16:30 Черно море (прекадетки) Миньор (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
2:3 25:21 10:25 12:25 25:20 8:15 Подробности
2 Кръг
23-05-2021 09:30 Берое (прекадетки) Миньор (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:1 25:10 25:20 18:25 25:16 Подробности
23-05-2021 11:00 Тони Спорт (прекадетки) Черно море (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:15 25:8 25:17 Подробности
3 Кръг
23-05-2021 15:00 Черно море (прекадетки) Берое (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 7:25 10:25 19:25 Подробности
23-05-2021 16:30 Миньор (прекадетки) Тони Спорт (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 6:25 13:25 18:25 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, прекадетки, група Д
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Тони Спорт (прекадетки) 3 3 0 9:2 4.5000 249:179 1.3911 8
2 Берое (прекадетки) 3 2 1 8:4 2.0000 270:206 1.3107 7
3 Миньор (прекадетки) 3 1 2 4:8 0.5000 214:248 0.8629 2
4 Черно море (прекадетки) 3 0 3 2:9 0.2222 156:256 0.6094 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини