Финален турнир, кадети | Група Б
1 Кръг
26-05-2021 12:30 Славия (кадети) Черно море (кадети) Септември
Разлог, България
3:0 25:17 25:21 25:12 Подробности
26-05-2021 15:00 Левски София (кадети) Хебър (кадети) Септември
Разлог, България
3:0 25:13 25:19 25:9 Подробности
2 Кръг
27-05-2021 12:30 Черно море (кадети) Хебър (кадети) Септември
Разлог, България
3:0 25:23 29:27 25:18 Подробности
27-05-2021 15:00 Славия (кадети) Левски София (кадети) Септември
Разлог, България
0:3 14:25 22:25 13:25 Подробности
3 Кръг
28-05-2021 12:30 Левски София (кадети) Черно море (кадети) Септември
Разлог, България
3:1 23:25 25:12 25:21 25:18 Подробности
28-05-2021 15:00 Хебър (кадети) Славия (кадети) Септември
Разлог, България
3:1 18:25 25:20 25:16 25:20 Подробности

Класиране

Финален турнир, кадети | Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (кадети) 3 3 0 9:1 9.0000 248:166 1.4940 9
2 Славия (кадети) 3 1 2 4:6 0.6667 205:218 0.9404 3
3 Черно море (кадети) 3 1 2 4:6 0.6667 205:241 0.8506 3
4 Хебър (кадети) 3 1 2 3:7 0.4286 202:235 0.8596 3


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини