Квалификационен турнир, кадетки, група Б
1 Кръг
29-05-2021 10:00 ЦСКА (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 Подробности
29-05-2021 11:30 Варна ДКС (кадетки) Хебър (кадетки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 Подробности
2 Кръг
29-05-2021 16:00 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Хебър (кадетки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:2 Подробности
29-05-2021 17:30 ЦСКА (кадетки) Варна ДКС (кадетки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 Подробности
3 Кръг
30-05-2021 10:00 Варна ДКС (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:1 Подробности
30-05-2021 11:30 Хебър (кадетки) ЦСКА (кадетки) Дворец на културата и спорта
Варна, България
1:3 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, кадетки, група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (кадетки) 3 3 0 9:1 9.0000 0:0 9
2 Варна ДКС (кадетки) 3 2 1 6:4 1.5000 0:0 6
3 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) 3 1 2 4:8 0.5000 0:0 2
4 Хебър (кадетки) 3 0 3 3:9 0.3333 0:0 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини