Квалификационен турнир, кадетки, група В
1 Кръг
29-05-2021 15:00 Марица (кадетки) Локомотив 1929 (кадетки) Спортна зала Сила
Пловдив
3:1 25:22 25:20 23:25 25:20 Подробности
29-05-2021 17:00 ЦПВК (кадетки) Раковски (кадетки) Спортна зала Сила
Пловдив
3:1 Подробности
2 Кръг
30-05-2021 10:00 Локомотив 1929 (кадетки) Раковски (кадетки) Спортна зала Сила
Пловдив
3:1 25:20 26:24 23:25 25:15 Подробности
30-05-2021 11:30 Марица (кадетки) ЦПВК (кадетки) Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:15 25:17 25:23 Подробности
3 Кръг
30-05-2021 15:30 ЦПВК (кадетки) Локомотив 1929 (кадетки) Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:21 25:19 25:23 Подробности
30-05-2021 17:30 Раковски (кадетки) Марица (кадетки) Спортна зала Сила
Пловдив
0:3 18:25 16:25 12:25 Подробности

Класиране

Квалификационен турнир, кадетки, група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица (кадетки) 3 3 0 9:1 9.0000 248:188 1.3191 9
2 ЦПВК (кадетки) 3 2 1 6:4 1.5000 130:138 0.9420 6
3 Локомотив 1929 (кадетки) 3 1 2 4:7 0.5714 249:257 0.9689 3
4 Раковски (кадетки) 3 0 3 2:9 0.2222 130:174 0.7471 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини