Допълнителен квалификационен турнир, прекадетки, група А
1 Кръг
04-06-2021 16:00 ЦСКА (прекадетки) Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:10 25:15 Подробности
04-06-2021 17:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
2 Кръг
05-06-2021 10:00 ЦСКА (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:2 Подробности
05-06-2021 12:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Звезди 94 (прекадетки) Васил Симов
София, България
2:3 Подробности
3 Кръг
05-06-2021 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
05-06-2021 17:00 Звезди 94 (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Васил Симов
София, България
0:3 Подробности

Класиране

Допълнителен квалификационен турнир, прекадетки, група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (прекадетки) 3 3 0 9:2 4.5000 75:44 1.7045 8
2 Локомотив 1929 (прекадетки) 3 2 1 8:3 2.6667 0:0 7
3 Звезди 94 (прекадетки) 3 1 2 3:8 0.3750 0:0 2
4 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 3 0 3 2:9 0.2222 44:75 0.5867 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини