Допълнителен квалификационен турнир, прекадетки, група В
1 Кръг
04-06-2021 15:00 Раковски (прекадетки) Миньор (прекадетки) Кракра
Перник, България
2:3 25:18 23:25 16:25 25:19 8:15 Подробности
04-06-2021 16:30 Любимец 2010 (прекадетки) Етрополе (прекадетки) Кракра
Перник, България
3:0 25:14 28:26 25:14 Подробности
2 Кръг
05-06-2021 09:30 Миньор (прекадетки) Етрополе (прекадетки) Кракра
Перник, България
3:0 25:17 25:10 25:16 Подробности
05-06-2021 11:00 Раковски (прекадетки) Любимец 2010 (прекадетки) Кракра
Перник, България
3:0 Подробности
3 Кръг
05-06-2021 15:00 Любимец 2010 (прекадетки) Миньор (прекадетки) Кракра
Перник, България
1:3 22:25 25:22 22:25 22:25 Подробности
05-06-2021 16:30 Етрополе (прекадетки) Раковски (прекадетки) Кракра
Перник, България
0:3 24:26 19:25 11:25 Подробности

Класиране

Допълнителен квалификационен турнир, прекадетки, група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Миньор (прекадетки) 3 3 0 9:3 3.0000 274:231 1.1861 8
2 Раковски (прекадетки) 3 2 1 8:3 2.6667 173:156 1.1090 7
3 Любимец 2010 (прекадетки) 3 1 2 4:6 0.6667 169:151 1.1192 3
4 Етрополе (прекадетки) 3 0 3 0:9 0.0000 151:229 0.6594 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини