Финален турнир, прекадети | Група А
1 Кръг
08-06-2021 15:00 Арда (прекадети) Пирин (прекадети) Левски София
София, България
3:2 17:25 19:25 25:19 25:20 15:8 Подробности
08-06-2021 16:30 Левски София (прекадети) Етрополе (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:13 25:20 25:16 Подробности
08-06-2021 18:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Черно море (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:18 25:22 25:19 Подробности
2 Кръг
09-06-2021 10:00 Етрополе (прекадети) Пирин (прекадети) Левски София
София, България
3:1 23:25 25:21 25:11 25:21 Подробности
09-06-2021 11:30 Черно море (прекадети) Арда (прекадети) Левски София
София, България
1:3 18:25 25:23 24:26 13:25 Подробности
09-06-2021 15:00 Левски София (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София
София, България
3:1 25:16 25:18 23:25 25:20 Подробности
09-06-2021 16:00 Арда (прекадети) Етрополе (прекадети) Левски София
София, България
3:1 20:25 27:25 25:18 25:20 Подробности
3 Кръг
10-06-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Етрополе (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:15 25:15 25:18 Подробности
10-06-2021 11:30 Пирин (прекадети) Черно море (прекадети) Левски София
София, България
1:3 25:18 19:25 21:25 19:25 Подробности
10-06-2021 15:00 Арда (прекадети) Левски София (прекадети) Левски София
София, България
0:3 4:25 12:25 15:25 Подробности
10-06-2021 16:30 Пирин (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София
София, България
0:3 19:25 17:25 21:25 Подробности
4 Кръг
11-06-2021 09:00 Етрополе (прекадети) Черно море (прекадети) Левски София
София, България
0:3 20:25 17:25 12:25 Подробности
11-06-2021 11:00 Черно море (прекадети) Левски София (прекадети) Левски София
София, България
0:3 14:25 17:25 17:25 Подробности
11-06-2021 13:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Арда (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:15 25:23 25:14 Подробности
11-06-2021 14:30 Левски София (прекадети) Пирин (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:14 27:25 25:16 Подробности

Класиране

Финален турнир, прекадети | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (прекадети) 5 5 0 15:1 15.0000 400:262 1.5267 15
2 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 5 4 1 13:3 4.3333 379:314 1.2070 12
3 Арда (прекадети) 5 3 2 9:10 0.9000 380:415 0.9157 8
4 Черно море (прекадети) 5 2 3 7:10 0.7000 355:382 0.9293 6
5 Етрополе (прекадети) 5 1 4 4:13 0.3077 332:400 0.8300 3
6 Пирин (прекадети) 5 0 5 4:15 0.2667 371:444 0.8356 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини