Финален турнир, прекадетки | Група Б
1 Кръг
08-06-2021 15:00 Тони Спорт (прекадетки) ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:19 28:26 25:10 Подробности
08-06-2021 16:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Левски София
София, България
1:3 18:25 25:21 23:25 23:25 Подробности
08-06-2021 18:00 Марица (прекадетки) Раковски (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:7 25:9 25:19 Подробности
2 Кръг
09-06-2021 10:00 Раковски (прекадетки) ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:18 25:19 25:10 Подробности
09-06-2021 11:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Тони Спорт (прекадетки) Левски София
София, България
3:2 22:25 25:21 20:25 25:6 15:9 Подробности
09-06-2021 15:00 Марица (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:13 25:18 25:10 Подробности
09-06-2021 16:30 Тони Спорт (прекадетки) Раковски (прекадетки) Левски София
София, България
3:2 25:22 25:18 22:25 9:25 16:14 Подробности
3 Кръг
10-06-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Раковски (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:13 25:22 25:12 Подробности
10-06-2021 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 11:25 12:25 16:25 Подробности
10-06-2021 15:00 Тони Спорт (прекадетки) Марица (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 12:25 14:25 12:25 Подробности
10-06-2021 16:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 15:25 17:25 20:25 Подробности
4 Кръг
11-06-2021 10:00 Раковски (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 10:25 14:25 7:25 Подробности
11-06-2021 12:00 Марица (прекадетки) ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 Подробности
11-06-2021 13:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) Тони Спорт (прекадетки) Левски София
София, България
3:0 25:13 25:21 25:23 Подробности
11-06-2021 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Марица (прекадетки) Левски София
София, България
0:3 14:25 19:25 20:25 Подробности

Класиране

Финален турнир, прекадетки | Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица (прекадетки) 5 5 0 15:0 300:167 1.7964 15
2 Локомотив 1929 (прекадетки) 5 4 1 12:6 2.0000 406:320 1.2688 11
3 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 5 3 2 10:6 1.6667 355:327 1.0856 9
4 Тони Спорт (прекадетки) 5 2 3 8:11 0.7273 356:416 0.8558 6
5 Раковски (прекадетки) 5 1 4 5:12 0.4167 292:369 0.7913 4
6 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) 5 0 5 0:15 0.0000 193:303 0.6370 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини