Допълнителен турнир, кадетки, група А
1 Кръг
19-06-2021 15:00 Славия (кадетки) Локомотив 1929 (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:16 25:15 25:10 Подробности
2 Кръг
20-06-2021 09:30 Локомотив 1929 (кадетки) ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:21 13:25 25:20 25:20 Подробности
3 Кръг
20-06-2021 17:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) Славия (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 25:27 27:25 22:25 22:25 Подробности

Класиране

Допълнителен турнир, кадетки, група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Славия (кадетки) 2 2 0 6:1 6.0000 177:137 1.2920 6
2 Локомотив 1929 (кадетки) 2 1 1 3:4 0.7500 129:161 0.8012 3
3 ВА Стойчев-Казийски (кадетки) 2 0 2 2:6 0.3333 182:190 0.9579 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини