Финален турнир, момичета до 13 г. | Група В
1 Кръг
29-06-2021 09:00 ЦПВК (момичета до 13 г.) Хан Аспарух (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
29-06-2021 10:00 Миньор (момичета до 13 г.) Кирково (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
29-06-2021 11:00 Ботев Луковит (момичета до 13 г.) Родопа (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
0:2 Подробности
2 Кръг
29-06-2021 15:30 ЦПВК (момичета до 13 г.) Миньор (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:1 Подробности
29-06-2021 16:30 Кирково (момичета до 13 г.) Ботев Луковит (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
29-06-2021 17:30 Хан Аспарух (момичета до 13 г.) Родопа (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
0:2 Подробности
3 Кръг
30-06-2021 09:00 Миньор (момичета до 13 г.) Хан Аспарух (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
30-06-2021 10:00 Ботев Луковит (момичета до 13 г.) ЦПВК (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
0:2 Подробности
30-06-2021 11:00 Родопа (момичета до 13 г.) Кирково (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
4 Кръг
30-06-2021 15:30 Миньор (момичета до 13 г.) Ботев Луковит (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
30-06-2021 16:30 ЦПВК (момичета до 13 г.) Родопа (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
0:2 Подробности
30-06-2021 17:30 Хан Аспарух (момичета до 13 г.) Кирково (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
5 Кръг
01-07-2021 09:00 Ботев Луковит (момичета до 13 г.) Хан Аспарух (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
0:2 Подробности
01-07-2021 10:00 Родопа (момичета до 13 г.) Миньор (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
2:0 Подробности
01-07-2021 11:00 Кирково (момичета до 13 г.) ЦПВК (момичета до 13 г.) Борис Гюдеров
Перник, България
0:2 Подробности

Класиране

Финален турнир, момичета до 13 г. | Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Родопа (момичета до 13 г.) 5 5 0 10:0 0:0 15
2 ЦПВК (момичета до 13 г.) 5 4 1 8:3 2.6667 0:0 11
3 Миньор (момичета до 13 г.) 5 3 2 7:4 1.7500 0:0 10
4 Хан Аспарух (момичета до 13 г.) 5 2 3 4:6 0.6667 0:0 6
5 Кирково (момичета до 13 г.) 5 1 4 2:8 0.2500 0:0 3
6 Ботев Луковит (момичета до 13 г.) 5 0 5 0:10 0.0000 0:0 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини